Sleva na software ProGEO

PRÁVĚ SE STALO TISKOVÉ ZPRÁVY

ČEZ má geoportál pro projektanty

cez-geoportal

Zvýšení zákaznického komfortu a větší rychlost při vyřizování žádostí umožní zákazníkům společností ČEZ ICT Services a ČEZ Distribuce samoobslužný internetový portál – Geoportál Skupiny ČEZ.

Na adrese https://geoportal.cez.cz byla spuštěna nová služba určená pro zákazníky společností ČEZ ICT Services a ČEZ Distribuce z řad investorů a veřejnosti: samoobslužný internetový portál – Geoportál Skupiny ČEZ.


Geoportál Skupiny ČEZ umožní zákazníkům snadno a rychle získat především:

1. Vyjádření k existenci sítí ČEZ Distribuce, a. s., a ČEZ ICT Services, a. s.
2. Digitální data pro potřeby projekční činnosti od společností ČEZ Distribuce, a. s., a ČEZ ICT Services, a. s.
3. Data o poloze technické infrastruktury společností ČEZ Distribuce, a. s., a ČEZ ICT Services, a. s., pro pořizovatele územně analytických podkladů.

Služba je bezplatná a umožňuje mimo jiné také sledování stavu vyřízení zadané žádosti.

„Geoportál Skupiny ČEZ výrazně pomůže například projektantům investičních akcí nebo pořizovatelům územně analytických podkladů. Základní informace o zahájení zpracování žádosti a možnosti odebrání výstupu obdrží zákazník e-mailem,“ přibližuje výhody nového řešení Ing. Zbyněk Businský, vedoucí odboru Dokumentace sítí, ČEZ Distribuce, a.s.

K zadání požadavku postačí základní kontaktní údaje, vyznačení zájmové oblasti a potvrzení žádosti. Vyjádření k existenci sítí v elektronické podobě zpracované prostřednictvím Geoportálu Skupiny ČEZ jsou poskytována zdarma a mají stejnou právní váhu jako vyjádření zaslaná poštou v tištěné podobě.

Podrobný návod jak zadat žádost o vyjádření k existenci sítí a digitální data pro potřeby projekční činnosti jsou k dispozici přímo na Geoportálu Skupiny ČEZ v sekci Nápověda.


/* ]]> */