Sleva na software ProGEO

HRDLIČKA INŽENÝRSKÉ SÍTĚ

UtilityReport: miliontá žádost bude relaxovat

Firma Hrdlička, která provozuje službu UtilityReport, oznámila, že miliontou žádost odmění poukázkou v hodnotě 10 tisíc korun.

UtilityReport je vyjadřovací služba k existenci inženýrských sítí v zájmovém území, kterou provozuje firma Hrdlička.

Žadatele, který při využívání služby UtilityReport podá tuto miliontou žádost subjektu technické infrastruktury, bude kontaktovat prostřednictvím svého zákaznického centra. Odměna bude poukaz v hodnotě 10 000 Kč na relaxační pobyt dle výběru.

„Aktuální počet podaných žádostí ke konci května 2017 je 931 000 a měsíčně je v závislosti na období podáváno přes 20 000 žádostí. Podle našeho odhadu by proto mohla být mezi měsíci srpen-říjen odeslána právě jubilejní žádost a šance žadatelů na získání poukazu se tak v tomto období zvyšuje,“ doplňuje Jana Jelínková, vedoucí zákaznického centra.

Službu UtilityReport mohou využívat uživatelé, kteří se zaregistrovali do služby prostřednictvím zákaznického centra, i uživatelé, kteří do služby přistupují přes vstupní místa měst, obcí a krajů zapojených do služby a poskytujících tuto službu zdarma svým občanům.

Bezplatná služba UtilityReport má usnadnit agendu podání a příjmu žádostí o vyjádření k existenci sítí. Žádost je podávána přes webový formulář, čímž má být zajištěna úplnost žádosti a celý proces vyjádření je významně zrychlen.

Subjekty zapojené do projektu hromadného podání žádosti službou UtilityReport (města, kraje) zřizují na svých oficiálních webových stránkách odkaz na hromadné podání žádosti. Žadatel pak pro příslušnou oblast získá vygenerovanou žádost pro všechny relevantní správce. Podle firmy Hrdlička, která UtilityReport provozuje, je do služby zapojeno více než 300 měst různých velikostí napříč celou Českou republikou.

/* ]]> */