Sleva na software ProGEO

SOFTWARE TISKOVÉ ZPRÁVY

HSI má nové verze svých produktů

geobusiness-magazine-hsi-progeo-feat

Společnost HSI uvedla na trh nové verze programů ProGEO, HSI Tools, EnPRO, DMT a DULMAP. Programy slouží pro tvorbu, kontrolu a editaci prostorových dat, kontrolu grafických dat a jejich vlastností ve výkresu.

Mezi nové funkce programu ProGEO ve verzi 13 patří práce s územními daty s využitím RÚIAN, což umožňuje vyhledávat ve všech zakázkách na základě zadání adresy nebo její části, možnost stažení mapových podkladů či výpis informací o parcelách a budovách pro území zadané polygonem, bodem nebo prvkem.

Za zmínku stojí identifikace prvků přinášející rozšířené informace o prvku – například zobrazení anotací k prvku či obsah grafické skupiny.

Zcela přepracovány byly tiskové výstupy, čímž dochází k dalšímu zefektivnění práce.

Spolu s uvolněním nových verzí odstartovala společnost HSI podzimní slevovou akci. Pavel Borek z firmy HSI říká, že zákazníci získají až 50% slevu na vybrané produkty a další výhody například v podobě RSP Benefitů.

ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je například Telefónica Czech Republic, E.ON Česká republika, Pražská energetika, ČEZ.

Přečtěte si kompletní přehled změn a novinek verzi ProGEO 13.

geobusiness-magazine-hsi-progeo-1208

 

/* ]]> */