SOFTWARE

GFI Archiver na archivaci e-mailů má přepracované uživatelské rozhraní

gfi-archiver-15-archivace-emailu-feat

Společnost GFI Software představila GFI Archiver 15.0, nejnovější verzi svého řešení pro archivaci e-mailů a souborů, která obsahuje kompletně přepracované uživatelské rozhraní v responzivním webovém standardu HTML5, snazší a efektivnější vyhledávání archivovaných položek v desktopových i mobilních zařízeních, a vylepšené reportování.

Novou verzi mohou okamžitě začít využívat jak zákazníci GFI Archiver, tak předplatitelé licenčního modelu GFI Unlimited, jehož je toto řešení součástí. Zákazníci GFI Unlimited tak mohou za stejnou cenu zkombinovat GFI Archiver například s Kerio Connect (poštovní server a klient).

Uživatelé mobilních zařízení mají k dispozici stejnou funkcionalitu jako při práci s běžnými desktopy, což znamená přesnější filtrování a rychlejší nalezení požadovaných e-mailů, souborů, kalendářových záznamů, faxových zpráv i pro pracovníky mimo kancelář.

Nová verze usnadňuje reportování pomocí pokročilé analytické funkcionality MailInsights, ke které lze nyní získat přístup z jakéhokoliv zařízení s možností zaslání reportů přímo do poštovní schránky.

Organizace s přísnými regulačními předpisy jako jsou například zdravotnická zařízení mohou archivační řešení využít ve spolupráci s produktem GFI FaxMaker, který funguje zcela v souladu s požadavky na ochranu citlivých osobních a zdravotnických údajů.

Komu je GFI Archiver určen

Software GFI Archiver je určen pro firmy a instituce, malé, střední i velké. Software například používá Česká národní banka. Většinou se GFI Archiver kombinuje s Microsoft Exchange nebo Kerio Connect.

Kolik GFI Archiver stojí

Cena za balíček GFI Unlimited, jehož je Archiver součástí, je v současné době něco přes 20 EUR za rok pro 1 uživatele (minimální počet je 10 uživatelů).

/* ]]> */