Sleva na software ProGEO

HSI

Jak využívat metodu BIM ve své práci? Seminář HSI pro geodety i projektanty

seminář HSI / GeoBusiness

Pokud hledáte softwarové nástroje pro práci dle BIM nebo si ještě nejste jisti, co BIM obnáší a potřebujete vědět více, tak můžete přijít na seminář firmy HSI.

Na jednodenním semináři v Praze v polovině května se dozvíte o přínosech BIM pro zadavatele, projektanty, zhotovitele, geodety i správce majetku. Organizátoři chtějí pomoci zorientovat se v problematice BIM a v možných návazných softwarových řešeních pro jednotlivé etapy životního cyklu stavby.

Datum konání: 16. 5. 2019 od 9:30 do 14:00 hod.
Místo: Kongresové centrum IKEM – 5. Patro, Vídeňská 1958/9, Praha 4

Proč by se jednotlivé profese měly zúčastnit

Geodeti – buďte připraveni na aktuální i budoucí požadavky zákazníků. Objevte nový způsob, jak vydělat peníze.

Projektanti – buďte připraveni na jednodušší komunikaci s investorem, rychlejší pochopení a schvalování návrhů. Odevzdávejte stavební projekt v co nejvyšší kvalitě. Ať už to po Vás chtějí investoři dnes nebo až zítra.

Správci majetku – usnadněte si práci při správě a údržbě budov. Mějte správná a aktuální data vždy rychle přístupná a neztrácejte čas hledáním dokumentace. Data v informačním modelu stavby jsou díky metodice BIM živá a neustále aktualizovaná.

Investoři – mějte kontrolu nad svými nemovitostmi a procesy v nich. Udržujte pořádek v dokumentech a informacích nezávisle na lidském faktoru. Držte data na jednom místě s možností přístupu odkudkoli. Doložte a monitorujte kvalitu dodávaného díla. Komunikujte transparentně s dodavateli.

Podle BIM naprojektujete, odřídíte, zaměříte a budete spravovat majetek.

Na semináři byste se měli dozvědět, jak může v každodenních činnostech pomoci software pro pořízení dat, pro kresbu, pro řízení projektu nebo pro správu majetku dle BIM.

Organizátoři v pozvánce píší, že poradí a doporučí, jaké jsou pro jednotlivé fáze životního cyklu vhodné konkrétní nástroje. Ať už se jedná o softwarovou podporu geodetům, vedoucím projekce, zhotovitelům, investorům nebo správcům majetku.

Firma HSI je producentem celé škály software, postaveným nad platformou Bentley Systems.

Program semináře BIM

  • Co je BIM
  • Pořízení dat dle BIM
  • Kresba v BIM
  • Řízení projektu v BIM
  • Správa majetku dle BIM
  • Co je to SNIM

Jak se na seminář BIM přihlásit

Vzhledem k limitovaným kapacitám konferenčních prostor organizátoři doporučují včasnou registraci, nejpozději do 10. května 2019.

Účast na semináři je zpoplatněna částkou 605 Kč za účastníka. Účastníkům budou zaslány podklady pro platbu a následně bude vystaven daňový doklad o zaplacení.

Seminář je pořádán pod záštitou Odborné rady pro BIM – czBIM.

/* ]]> */