ČVUT Studium

Geodézie a kartografie na ČVUT – blíží se den otevřených dveří

Den otevřených dveří FSv ČVUT 2018 / GeoBusiness

V pátek a sobotu 23. a 24. listopadu se na stavební fakultě pražského ČVUT konají dny otevřených dveří. Akce je volně dostupná jak zájemcům o studium na této technické univerzitě, ale také všem absolventům, kteří by se chtěli znovu potkat se svými spolužáky a profesory.

Pořadatelé vám ukáží praktické příklady studijního a vědeckého zaměření stavební fakulty. K vidění bude celá řada studentských prací, abyste se měli čím inspirovat.

Budou otevřené prostory, které jsou jindy pro veřejnost běžně nepřístupné, například experimentální vodohospodářské centrum, kde bude k vidění model vodní nádrže Hostivař nebo model plavební komory Děčín.

V Ateliéru D budou vystaveny modely staveb historické Prahy.

Také je naplánována celá řada komentovaných prohlídek, během nichž s vámi profesoři pohovoří o zajímavostech z laboratoří, výzkumu a prestižních projektů, na kterých se ČVUT podílí. Na stavební fakultě ČVUT se totiž celá řada věcí změnila, a pokud jste na ČVUT studovali, tak se možná přijďte podívat na svoji alma mater a setkejte se se svými spolužáky a profesory.

Program Dne otevřených dveří na FSv ČVUT

Pátek 23. 11. 2018

9.00 – 14.00 hod / Pro uchazeče o studium a rodiče
Každý návštěvník si může vybrat to, co ho nejvíce zajímá. Program je rozdělen do samostatných bloků, osobního setkání v Ateliéru D a komentované prohlídky.

Sobota 24. 11. 2018

9.00 – 12.30 hod / Pro uchazeče o studium a rodiče
Každý návštěvník si může vybrat to, co ho nejvíce zajímá. Program je rozdělen do samostatných bloků, osobního setkání v Ateliéru D a komentované prohlídky.

12.30 – 18.00 hod / Setkání absolventů Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Podrobnější program najdete na webu akce.

Kde se Den otevřených dveří bude konat

Stavební fakultu najdete v pražských Dejvicích vedle Národní technické knihovny.

/* ]]> */