KRÁTCE

Brněnský VARS představí novou verzi Transoftu pro designéry silnic

vars brno transoft solutions autoturn

Firma Vars Brno představí na semináři programy Transoft Solutions, které jsou určeny pro designéry dopravní sítě. Kruhové objezdy, dálniční obchvaty, složité křizovatky, parkoviště, letiště a železnice se dnes často vymýšlejí právě v software AutoTurn.

Brněnská firma Vars Brno, která je od léta 2014 součástí nadnárodní skupiny Vinci Energies, pořádá 1. června 2017 setkání, věnované programům pro silniční navrhování.

Na setkání se dozvíte o novinkách z programů od firmy Transoft Solutions,jejímiž partnery jsou Autodesk, Bentley Systems či Bricscad.

Na setkání firmy Vars Brno budou představeny nové české verze programů pro vlečné křivky AutoTurn a AutoTurn Pro (3D). Novinkou je také cloudové řešení AutoTurn OnLine. Při jeho používání nepotřebujete CAD. Stačí nahrát letecký snímek nebo výkres v DFX formátu, poté si nasimulujete situaci a její výsledek vyexportujete zpět do výkresu.

Představeny budou rovněž programy pro návrh parkovišť ParkCAD a areálů SITE CEM.

A dojde rovněž na programy Torus a Nexus, které se používají pro navrhování kruhových a klasických křižovatek.

Akce s názvem VARS/Transoft User Day se bude konat 1. června 2017 v Brně, přímo ve firemním školícím středisku (Kroftova 90).

transoft autoturn software design silnic vars brno

[zdroj Vars Brno]

/* ]]> */