KE STAŽENÍ SOFTWARE

Softwarová samoobsluha pro studenty

Společnost Bentley Systems spustila portál STUDENTserver, což je samoobslužný portál pro získávání studentských licencí software Bentley. Na portálu rovněž studenti získají přístup ke školicím kurzům.

bentley-studentserver-screenshot

STUDENTserver je zdarma dostupný všem školám, které jsou zapojeny do akademického programu Be Careers Network s minimálně deseti předplacenými pracovišti.

Vedle základních produktů Bentley jako jsou MicroStation nebo Bentley Map jsou zde k dispozici také profesní aplikace pro architekturu, dopravní stavby, mapování a GIS nebo správu velkých infrastrukturálních komplexů.

Portál poskytuje také neomezený přístup ke školicím kurzům a vzdělávacím zdrojům. Nedílnou součástí je i přístup k Be Communities, jejichž prostřednictvím mohou studenti navazovat profesní kontakty, sdílet své zkušenosti a diskutovat s odborníky z komerčních společností.

Jakožto samostatný, samoobslužný portál má STUDENTserver minimální nároky na interní správu školským administrátorem. Registrace studentů, poskytování software, sledování školicích kurzů pro více než 50 odborných aplikací je prováděno na straně Bentley, bez nutnosti zásahu interního správce IT.

Kontakt s portálem probíhá na základě individuálního „školního kódu“, který je poskytnut pro danou vzdělávací instituci. Tento kód je možné volně sdílet mezi studenty a pracovníky dané instituce.

Portál je k dispozici na adrese https://apps.bentley.com/studentserver.

Pomocí služeb portálu STUDENTserver mohou studenti průběžně získávat a zlepšovat své znalosti při využívání profesionálních CAD/GIS/infrastructure řešení. S hloubkou svých získaných znalostí a schopností pokročilého využívání profesionálních softwarových nástrojů budou snadno nacházet své profesionální uplatnění například již v průběhu studií.

/* ]]> */