GeoBusiness SOFTWARE TISKOVÉ ZPRÁVY

Firma KCT Data zapojila Google Maps do systému SAP

Společnost KCT Data, která poskytuje služby v oblasti podnikových informačních systémů, přišla s nástrojem, který zobrazí polohu objektu v systému SAP.

Řešení, postavené na standardním modulu SAP Query, propojuje SAP s Google Maps a Google Earth. Umožní zpracovat a následně zobrazit libovolný firemní proces (FI, AM, SD, MM, CRM, HR atd.) v geografických souvislostech. Report z modulu SAP Query musí pouze obsahovat adresu objektu (například organizační jednotky, sídla firmy, sídla dodavatele, zákazníka, logistického centra, skladu, provozu apod.).

Ve výsledku umožní geolokační služby KCT Data řešit řadu situací v provozu firmy či instituce, využívající systém SAP, například při zobrazení a vizuální optimalizaci geografické alokace zaměstnanců, organizačních jednotek, provozů, skladů, provozoven, majetku (budov, pozemků, technologických celků apod.) nebo při geografické konfrontaci logistických center, tras, provozoven, provozních závodů se sídly odběratelů, dodavatelů a v neposlední řadě i se sídly konkurence či potencionálních zákazníků.

[zdroj: tisková zpráva KCT Data]

/* ]]> */