Sleva na software ProGEO

INSPIRACE

Doplněná realita ve vašem vozidle

Firma Harman, která vyrábí audiovizuální techniku mimo jiné do automobilů, ukázala na veletrhu CES v Las Vegas jednu z možných budoucností navigačních systémů.

Veletrh spotřební elektroniky CES, který se koná již od roku 1967, pokaždé ukáže nějakou novinku, která překvapí. Letos to byl budoucí informační systém do automobilů od firmy Harman.

Informační systémy, které dnes používáme v automobilech, byly navrženy již před několika lety a proto to, co vidíme dnes od výrobců, bude k dispozici až za několik let. Proto ukázka toho, co na veletrhu v Las Vegas předvedla firma Harman, nemusí znamenat úplně přesnou budoucnost navigací za pár let, nýbrž jen koncept, jakým směrem výrobci automobilů a dodavatelé komponent přemýšlejí.

Koncept systému od Harmanu obsahuje dvě obrazovky, heads-up displej s vysokým rozlišením a především ovládání pomocí gest, které řidiči zajistí snazší ovládání během řízení. (Ilustrační fotografie pocházejí ze serveru Laptop, který jako první o budoucím systému informoval.)

 

 

 

/* ]]> */