INSPIRE TISKOVÉ ZPRÁVY

BLOM uvádí novou verzi prohlížeče BlomWEB Viewer

blomweb-viewer-w600

Po uvedení prohlížeče BlomWEB Viewer, webové aplikace pro práci s daty z online geoserverů BlomURBEX a BlomURBEX 3D, přichází na trh nová verze 2.0 s rozšířenými možnostmi a kolekcí nových funkcí, nástrojů a datových souborů.

blomweb-viewer-w600

BlomWEB Viewer umožňuje přístup k plné funkcionalitě produktů BlomURBEX a BlomURBEX 3D a umožňuje široké možnosti práce s daty z těchto geoserverů, včetně přístupu k mapovým sadám třetích stran z řad partnerů Blomu.

Uživatel je schopen zobrazit všechny datové modely Blomu, včetně unikátní databáze leteckých a šikmých snímků, výškových dat a 3D urbanistických modelů.

BlomWEB Viewer umožňuje snadný přístup k demo vrstvám a datovým souborům a umožňuje integraci 2D i 3D funkcí v jedné unikátní aplikaci.

Tato nová verze BlomWEB Viewer obsahuje zajímavé nové funkce, jako je schopnost nahrávat vektorová data přímo do geoserveru BlomURBEX.

Ta pak mohou být zobrazena přes již existující datové vrstvy a kombinované datové soubory mohou být ukládány a sdíleny mezi kolegy a organizacemi. To umožňuje všem uživatelům přímý přístup k údajům, které potřebují s minimálním zaškolením a minimálními dodatečnými náklady.

Verze 2.0 zavádí možnost exportu měření, anotací, digitalizací a dalších vrstev do standardních vektorových formátů, takže můžete sdílet tato data v běžně používaných datových formátech jako je např. SHP, bez potřeby nákupu dalších nákladných software.

Dále je možné v aplikaci otestovat BlomURBEX API pro správu a zobrazování zájmových bodů (POI, Point Of Interest), ale i schopnost přizpůsobit vzhled a chování aplikace pomocí výběru předdefinovaných vzhledů, které jsou neustále aktualizovány v dalších verzích.

BlomWEB Viewer je k dispozici na adrese www.blomwebviewer.com.

Pro získání demo přístupu do aplikace, osobní představení či zaslání uživatelské příručky kontaktujte

Blom Czech Republic, organizační složka
Olomoucká 1158/164a
627 00 Brno

Email: info.cz@blomasa.com
Tel.: +420 513 033 050

/* ]]> */