INSPIRE Kalendář událostí UDÁLOSTI

Zajímá vás směrnice INSPIRE?

Šestý ročník česko-slovenské konference, věnované směrnici INSPIRE a projektům s ní spojeným, se letos bude konat koncem listopadu na Slovensku.

Letošní ročník konference Inspirujme se… nese podtitul „otevřenost“. Ostatně o otevřenosti se mluví na řadě diskuzních fór, viz například soutěž o používání otevřených dat. Akce se uskuteční v Bratislavě, pořadateli jsou agentura CENIA a Slovenská agentúra životného prostredia.

Vzhledem k tomu, že na stránkách pořadatele zatím není uveden prakticky žádný konkrétní program, máte i vy příležitost přihlásit svůj referát. Termín pro zasílání abstraktů je 15. října 2013. Abstrakty zasílejte emailem na adresu jana.sutkova@sazp.skuveďte název prezentace, jména prezentujících a krátký obsah.

Místo konání: Hotel Tatra Bratislava (https://www.hoteltatra.sk/) . Pro účastníky konference jsou v bratislavském hotelu Tatra předjednané ceny ubytování, 45 € za jednolůžkový pokoj, 65€ za pokoj dvoulůžkový. Při rezervaci musíte uvést heslo INSPIRE.

Konferenční poplatky jsou letos následující: Jeden zaměstnanec každého povinného poskytovatele má vstup na konferenci zdarma, každý další platí 15€. Toto platí i pro české povinné poskytovatele. Informace o dalších poplatcích najdete na webu konference.

Jitka Faugnerová z agentury CENIA věří, že tak jak v loňském roce bylo Slovensko reprezentováno v Průhonicích u Prahy skupinou více než 50 účastníků a ze Slovenska přijela polovina všech aktivních prezentujících, bude takto obdobně také Česká republika letos zastoupena na konferenci v Bratislavě. Přihlašte tedy své prezentace a ukažte se v Bratislavě.

/* ]]> */