Sleva na software ProGEO

BUSINESS INTELLIGENCE T-MAPY

T-Mapy představily druhou verzi svého analytického nástroje Corpis Maps

Corpis Maps R2 / GeoBusiness

Corpis Maps je webová analytická platforma firmy T-MAPY pro analýzu obchodních dat, tedy dat, která vznikají v obchodním procesu. Uživatele Corpis Maps například zajímá, jaké jsou v určitém segmentu tržby, výkonnost jednotlivých obchodních zástupců a hledání korelací.

Jaroslav Poláček, který má ve firmě T-Mapy produkt na starosti, říká, že nová verze Corpis Maps 2 má vizuální konfigurátor, tzv. Corpis Maps Creator, který zákazníky doslova vede vytvořením konfigurace mapy. Nový způsob má být výrazně přehlednější než předchozí textová forma konfigurace.

Díky eliminaci syntaktických chyb, které většinou při manuálním psaní kódu konfigurace vznikají, by se měly významně zrychlit nejrůznější ad-hoc analýzy nad obchodními daty.

Prostředí Corpis Maps od T-Mapy / GeoBusiness
Prostředí druhé verze Corpis Maps od společnosti T-MAPY

Oproti jiným řešením je Corpis Maps nabízena jako produkt, tedy měli byste být schopni jej používat téměř okamžitě. Prostorový potenciál většiny obchodních dat může posloužit k vyšší produktivitě práce, zvýšení ekonomické výkonnosti firem nebo kontrolní schopnosti institucí.

 

/* ]]> */