GeoBusiness Kalendář událostí UDÁLOSTI

Setkání uživatelů TopoLu – již za pár dní

topol-software-setkani-uzivatelu-2012-w600


Jako každý rok, i letos se bude konat setkání uživatelů TopoLu. Proti minulým ročníkům bude však jen jednodenní a proběhne v Praze.

Přijďte 29. listopadu 2012 zdarma od 10.00 do areálu Hlubočepského zámečku načerpat inspiraci. Software TopoL je hojně využíván nejen u nás, ale i v zahraničí, kdy si veřejná správa v Německu či Rusku kupuje neomezené licence původního českého software.

topol-software-setkani-uzivatelu-2012-w600

Setkání

Setkání proběhne od 10.00 do 16.00 v prostorách firmy TopoL Software a bude členěno na několik sekcí.

V jeho průběhu bychom vám rádi představili novinky v našich produktech a rádi bychom vás seznámili s plánovanými inovacemi a úpravami, které v našem software připravujeme. Během setkání bude, již tradičně, věnován také prostor pro diskusi mezi vámi – uživateli a programátory, kde vám rádi zodpovíme vaše dotazy a vyslechneme vaše připomínky.

Po celou dobu setkání bude k dispozici občerstvení.

Doprava

Metrem B do stanice Smíchovské nádraží a odtud tramvajemi 6, 12, 14, 20 do stanice Hlubočepy. Pokud pojedete vlastním vozem, je možnost parkování přímo před objektem a v jeho okolí.

Registrace

Účast na setkání je bezplatná, jen vás prosíme o zaslání mailu s potvrzením vaší účasti na adresu setkani2012@to­pol.cz. V mailu uveďte prosím vaše jméno (jména) a firmu. Mail zašlete co nejdříve, ideálně do 26. listopadu. Přihlásit se také můžete telefonicky na čísle 251 563 003.