FOTOGRAMMETRIE Kalendář událostí Pozvánky UDÁLOSTI

Raizman z izraelského Visionmapu bude mít přednášku v Praze

Izraelská firma Visionmap vyrábí letecké snímkovací kamery, které využívají společnosti po celém světě. Při příležitosti výročí založení VÚGTK přijíždí do Prahy Yuri Raizman, který na ČVUT v Praze bude přednášet o novinkách ve fotogrammetrii a DPZ.

Dr. Yuri Raizman vystudoval Moskevskou státní univerzitu geodézie a kartografie (MIIGAiK) v oboru dálkového průzkumu Země a fotogrammetrie a posléze získal titul Ph.D. ve fotogrammetrii na Moskevském státním Výzkumném ústavu geodetickém a kartografickém (CNIIGaiK).

Yuri má více než 25 let zkušeností v oblasti fotogrammetrie, DPZ, mapování, GIS a standardizace. Publikoval téměř 50 dokumentů o různých tématech fotogrammetrie, GIS a standardizace, a připravil více než 20 národních technických norem.

Je autorem konceptu  vývoje, ověřování a certifikace kamer řady A3 izraelské firmy VISIONMAP.  U firmy nyní zastává pozici šéfa vědeckého oddělení a obchodního zástupce pro Evropu, Střední východ a Afriku.

U příležitosti oslav 60. výročí založení Výzkumného ústavu geodetického, topografického a kartografického přijíždí Yuri Raizmann do České republiky a o produktech firmy Visionmap bude přednášet 26. června 2014 (12 – 14 hod.) v prostorách Fakulty stavební ČVUT v Praze. Organizátoři cestu do přednáškové místnosti patřičně označí.

/* ]]> */