Sleva na software ProGEO

Pozvánky

Katedra geoinformatiky v Olomouci slaví 21 let. Blíží se třetí Slet olomouckých geoinformatiků

slet-olomouckych-geoinformatiku-2011-f
V září 2022 uplyne 21 let od založení Katedry geoinformatiky na Univerzitě Palackého v Olomouci a její vedení zve všechny bývalé studenty a zaměstnance na setkání. Za organizační výbor Sletu olomouckých geoinformatiků zvou vedoucí katedry Vít Voženílek, Jakub Koníček a Rostislav Nétek. Pamatujete si na první kontakt s katedrou? Jak jste přijeli před lety na přijímačky nebo jaký byl první pracovní den na katedře? A co bylo nejsilnějším geoinformatickým zážitkem v Olomouci? První zkouška, státnice, promoce, GISnight, SPODEK nebo společná fotografie s Jackem Dangermondem? Nyní máte jedinečnou příležitost nejenom zavzpomínat na vše, co jste v Olomouci prožili, poznat novou tvář katedry, setkat se se současnými studenty i se svými kamarády a absolventy, kteří ve svém srdci a duši nosí otisk olomoucké geoinformatiky. Věříme, že je úžasné seznámit se s jejich profesními osudy, poznat současné studenty geoinformatiky, oprášit staré vzpomínky, zopakovat si geoinformatické desatero a vrátit se na místo činu. Katedra geoinformatiky pořádá u příležitosti 21 let svého trvání třetí Slet olomouckých geoinformatiků, a to v sobotu 22. října 2022. Slet je hromadným srazem všech absolventských ročníků za asistence všech současných studentů. Těšit se můžete i na všechny bývalé a současné učitele. Očekáváme účast až 450 osob. Tradičně je součástí sletu retrooběd ve studentské menze, prohlídka současné katedry a GIS overnight, nevázané geoinformatické veselí napříč ročníky a profesemi. Přijeďte! Určitě přijeďte!!! Těšíme se, že se rodina olomouckých geoinformatiků slétne do rodného hnízda a nastartuje druhou jednadvacítku let svého života. Prosím, zaregistrujte se na adrese https://www.geoinformatics.upol.cz/21let, kde najdete více informací. A pak už jen počítejte dny do 22. 10. 2022, je to přesně 122 dnů nebo 17 týdnů či 5 měsíců. Informujte spolustudenty, nemáme na všechny z vás platné emailové adresy, přivezte své rodinné příslušníky a pochlubte se svými potomky, přibalte geoinformatický šátek i ročníkového talismana, zašlete nám na geoinformatics@upol.cz jakékoli artefakty týkající se vašeho studia – fotky, písemky, taháky, cvičení atd., hodláme z nich udělat výstavu přímo v místě pořádání Sletu. Další informace o SLETu očekávejte na konci prázdnin.

V září 2022 uplyne 21 let od založení Katedry geoinformatiky na Univerzitě Palackého v Olomouci a její vedení zve všechny bývalé studenty a zaměstnance na setkání.

Za organizační výbor Sletu olomouckých geoinformatiků zvou na setkání vedoucí katedry Vít Voženílek a organizátoři Jakub Koníček a Rostislav Nétek.

Pamatujete si na první kontakt s katedrou? Jak jste přijeli před lety na přijímačky nebo jaký byl první pracovní den na katedře? A co bylo nejsilnějším geoinformatickým zážitkem v Olomouci? První zkouška, státnice, promoce, GISnight, SPODEK nebo společná fotografie s Jackem Dangermondem?

Nyní máte jedinečnou příležitost nejenom zavzpomínat na vše, co jste v Olomouci prožili, poznat novou tvář katedry, setkat se se současnými studenty i se svými kamarády a absolventy, kteří ve svém srdci a duši nosí otisk olomoucké geoinformatiky. Věříme, že je úžasné seznámit se s jejich profesními osudy, poznat současné studenty geoinformatiky, oprášit staré vzpomínky, zopakovat si geoinformatické desatero a vrátit se na místo činu.

Katedra geoinformatiky pořádá u příležitosti 21 let svého trvání třetí Slet olomouckých geoinformatiků, a to v sobotu 22. října 2022. Slet je hromadným srazem všech absolventských ročníků za asistence všech současných studentů. Těšit se můžete i na všechny bývalé a současné učitele. Očekáváme účast až 450 osob. Tradičně je součástí sletu retrooběd ve studentské menze, prohlídka současné katedry a GIS overnight, nevázané geoinformatické veselí napříč ročníky a profesemi.

Přijeďte! Určitě přijeďte!!! Těšíme se, že se rodina olomouckých geoinformatiků slétne do rodného hnízda a nastartuje druhou jednadvacítku let svého života.

Prosím, zaregistrujte se na adrese https://www.geoinformatics.upol.cz/21let, kde najdete více informací. A pak už jen počítejte dny do 22. 10. 2022, je to přesně 122 dnů nebo 17 týdnů či 5 měsíců.

Informujte spolustudenty, nemáme na všechny z vás platné emailové adresy, přivezte své rodinné příslušníky a pochlubte se svými potomky, přibalte geoinformatický šátek i ročníkového talismana, zašlete nám na geoinformatics@upol.cz jakékoli artefakty týkající se vašeho studia – fotky, písemky, taháky, cvičení atd., hodláme z nich udělat výstavu přímo v místě pořádání Sletu.

Předchozí setkání k 10 letům katedry má také své stránky, oficiální fotogalerii a fotografie od Petra Závodníka.

Anebo se podívejte na přednášky, které se uskutečnily na sletu k 15 letům katedry.

/* ]]> */