KRÁTCE

Nová cyklomapa Prahy od SHOCart

Praha_cyklisticka_featured
Praha_cyklisticka_featured

Vydavatelství SHOCart přichází na trh s novinkou určenou cyklistům. Touto novinkou jsou cykloplány měst. První vlaštovkou je mapa „Praha cyklistická“.

Kromě značených cyklostezek jsou v této mapě zobrazeny také vedlejší cesty, zkratky nebo doporučené trasy. Ty vznikly  ve spolupráci se serverem Prahounakole.cz. Informace obsažené v mapě tak vycházejí ze zkušeností městských cyklistů.

Na rozdíl od ostatních cyklistických map, Praha cyklistická neslouží pro rekreaci, ale spíše pro dopravu z místa A do místa B. Mapa je proto určena pro cyklisty, kteří zvládnou jízdu po silnici, ale rádi by se vyhnuli silnému provozu a našli si rychlé a praktické trasy.

Cyklisticka mapa Prahy - obal
Kromě klasické papírové mapy, vydávané v měřítku 1:16 000 je možné prohlédnout si cyklomapu Prahy i na internetu. Najdeme ji na portálu CykloAtlas on-line. Pro její zobrazení stačí pouze zazoomovat v Praze na nejvyšší možnou úroveň.

Cyklisticka mapa Prahy

V Cykloatlase on-line je možné využívat množství nástrojů, kterými jsou například kreslení trasy, import/export GPS nebo zobrazování informací ze serveru Turistika.cz nebo objekty typu „Cyklisté vítání„.

/* ]]> */