Staňte se také členem Asociace podnikatelů v geomatice.
KRÁTCE

Monitor BenQ pro GIS a CAD s dokovací stanicí a USB-C

profesionální monitor BenQ PD2710QC s dokovací stanicí / časopis GeoBusiness


Společnost BenQ uvedla na trh nový monitor s názvem BenQ PD2710QC.

Novinka BenQ PD2710QC s IPS panelem a QHD rozlišením 2560 x 1440 pixelů má 100% pokrytí barevného prostoru sRGB a Rec. 709, speciální režimy CAD/CAM, animace a Darkroom. Jako první monitor na světě, určený profesionálům, disponuje také dokovací stanicí dostupnou přes USB-C rozhraní.

Monitor PD2710QC je vyhotoven z šedého broušeného kovu, je výškové nastavitelný, umožňuje naklopení i otočení až do pozice pivot a montáž na stěnu ve standardu VESA. Display je zasazen do 7 mm úzkého rámečku. Konektivitu zajištují dva DisplayPort a jeden HDMI konektory.

Světově první monitor určený designerům s USB-C dokovací stanicí

Profesionální monitor PD2710QC umožňuje skrze připojení jedním USB-C kabelem nabíjet notebook nebo jiné mobilní zařízení, přenášet data, připojit se na internet a reprodukovat video a audio. Dokovací stanice disponuje celkem čtyřmi porty USB 3.1 Gen 1, USB-C konektorem a rozšířením DisplayPort. Dále je k dispozici RJ-45, 3,5mm audio jack a síťový vypínač.

profesionální monitor BenQ PD2710QC s dokovací stanicí / časopis GeoBusiness

Certifikovaná kvalita barev

Monitor pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a Rec. 709. Použitý IPS panel s QHD rozlišením 2560 x 1440 bodů nabízí přesné a konzistentní barvy se širokými pozorovacími úhly s prestižní certifikací Technicolor. Dostupné režimy CAD/CAM, animace a Darkroom mód zvýrazňují příslušné charakteristiky obrazu, aby jej maximálně optimalizovaly pro danou aplikaci či použití.

Eye-care technologie pro ochranu zraku

Komfort při používání i zdraví uživatelů při dlouhých pracovních úsecích řeší BenQ PD2710QC za pomoci technologií Flicker-free a Low Blue Light, které zamezují blikání na pozadí, resp. redukují množství vyzařovaného modrého světla.

Cena monitoru BenQ PD2710QC

Profesionální monitor pro designery BenQ PD2710QC je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 17 990 Kč s DPH v České republice a 679 euro s DPH na Slovensku.

[zdroj tisková zpráva Benq]