Sleva na software ProGEO

ARCDATA PRAHA

Konference GIS Esri v ČR se letos uskuteční, opět to bude virtuální formou

gis-esri-v-cr-2020-f

Firma Arcdata Praha, organizátor konference GIS Esri v ČR, oznámila, že „přesto, že se svět pomalu začíná vracet do běžného režimu, nejsme v tuto chvíli schopni zaručit, že bychom se v listopadu mohli sejít tak, jako dříve. A proto jsme se i letos rozhodli konferenci uspořádat virtuální formou.“

Hlavním důvodem je velikost akce. Konferenci pravidelně navštěvuje více než tisícovka účastníků. A přestože největší přednáškový sál v pražském Kongresovém centru, kde se akce před covidem vždy konala, tisíc lidí pojme, tak v případě dodržení hygienických opatření (rozestupy) by se akce mohla stát za stávající nejasné podzimní situace nerealizovatelnou.

Program konference GIS Esri v ČR 2021

Po úvodních přednáškách a vystoupení hlavních řečníků čekají na účastníky diváckým zájmem prověřené sekce věnující se aktuálním otázkám veřejné správy a správy inženýrských sítí. Pevnou součástí programu jsou ale samozřejmě i sekce zaměřené na novinky v technologiích, ukázky jejího využití, technické workshopy specialistů ARCDATA, přednášky uživatelů i výstava map a aplikací.

Vaše práce

Prezentace práce geoinformatikou je nepostradatelnou součástí všech konferencí. Pořadatelé zvou všechny, co mají nějaký zajímavý projekt, aby jim dali vědět. Přihlásit takto můžete přednášku, mapové dílo nebo svoji online aplikaci.

Přihlašování

Přihlašování na konferenci bude spuštěno v druhé polovině srpna, přesto se již nyní můžete přihlásit se svojí prací.

/* ]]> */