Sleva na software ProGEO

KRÁTCE

Holo360 a Vision360 – dvě kamery pro sférické video od Aceru

sférická kamera Acer Vision360 / GeoBusiness.cz

Acer Holo360 je 360° kamera, která uživatelům umožňuje zachycovat, prohlížet, sledovat, upravovat a sdílet snímky, a to pouze s pomocí jediného zařízení; Acer Vision360 je automobilová kamera připojená do cloudu.

Společnost Acer na berlínském veletrhu IFA představila dvojici 360° LTE kamer – all-in-one model Holo360, který uživatelům umožňuje zachycovat, prohlížet, sledovat, upravovat a sdílet snímky, a to pouze s pomocí jediného zařízení; a automobilový model Vision360 neustále připojený do cloudu a navržený pro klid na cestách.

sférická 360 video kamera Acer Holo360 / F22.cz

sférická videokamera do auta Acer Vision360 / F22.cz

Tisková zpráva Acer

Kamera Acer Holo360 – Prožijte znovu jedinečné okamžiky

Acer Holo360 využívá díky mobilnímu procesoru Qualcomm Snapdragon 625 platformu Qualcomm Connected Camera. Díky tomu, že Acer Holo360 kombinuje výkon dostačující pro střih videa v reálném čase, integrované LTE připojení a 3″ dotykový displej pro ovládání, poskytuje all-in-one řešení pro živé streamování 360° videa. Panomorph optika certifikovaná společností ImmerVision zachycuje konzistentní snímky s vysokým rozlišením, a to v celém zorném poli bez zkreslení, což kameře Holo360 umožňuje pořizovat vysoce kvalitní fotografie s rozlišením 6,9K a videa s rozlišením 4K. Uživatelé také mohou znovu prožít zachycené okamžiky s VR headsetem a ponořit se tak do svých vzpomínek napříč prostorem a časem.

Holo360 využívá operační systém Android 7.1, který uživatelům umožňuje sdílet 360° fotky a videa přímo na sociálních sítích dle vlastního výběru a také přehrávat videa přímo v zařízení, aniž by bylo nutné ho párovat nebo synchronizovat s počítačem.

Acer Vision360 – Řízení s připojením do cloudu

Díky dvěma vysoce kvalitním kamerám spolupracujícím na tom, aby poskytly 360° pokrytí, zajišťuje Acer Vision360, že je každý úhel okolo vozu plně nahráván do ostrého videa ve 4K kvalitě. Při pohybu vozidla spustí případná srážka s nějakým objektem nahrávání záznamu, který obsahuje GPS souřadnice incidentu. Tento záznam je pak nejen uložen v zabezpečené oblasti interního úložiště, ale také pro uchování důkazů uložen do cloudu. Pro zajištění bezpečnosti je kamera Vision360 namontovaná na čelní sklo a zarovnaná s očima řidiče, přičemž také zobrazuje aktuální rychlost vozidla.

Prostřednictvím cloudové služby kamery Vision360 se při kolizích s vozidlem během parkování aktivuje nahrávání záznamu, zašle se upozornění na smartphone uživatele a video se nahraje do cloudu. Kamera Vision360 také uživatelům na vyžádání poskytuje vzdálené sledování a sledování polohy pro pocit klidu. Uživatelé mohou pro zábavu nahrávat rodinné výlety či nezapomenutelné jízdy po silnici ve kvalitě jako u akčních kamer a s pomocí headsetu pro virtuální realitu si znova prožít zážitky ze sedla řidiče.

Cena a dostupnost

LTE kamera Acer Holo360 bude v oblasti EMEA k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí za cenu od 349 €.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost závisí na zemi prodeje. Pro více informací o dostupnosti, parametrech produktu a cenách navštivte www.acer.cz.

Nové kamery byly dnes představeny na tiskové konferenci next@acer při příležitosti veletrhu IFA v Německu, na kterém společnost Acer oznámila příchod celé řady nových zařízení a řešení. Pro více informací navštivte stránky acer.com/nextatacer.

[zdroj tisková zpráva Acer]

/* ]]> */