Software Bentley Systems

Kalendář událostí UDÁLOSTI

Dvacet let konferencí GIS Esri

arcdata-konference-2011-obr01-w600
Acronis Cyber Protect Home Office

Konference GIS Esri v ČR letos slaví kulaté výročí. Informační technologie i geoinformatika udělaly za uplynulá dvě desetiletí ohromný krok kupředu a každý rok se setkáváme s dalšími inovacemi, které naši práci dělají ještě pohodlnější a efektivnější.

I tato konference se za svých dvacet let v mnohém změnila. To, co kdysi bývalo setkáním několika desítek uživatelů software ARC/INFO, je dnes přehlídkou zajímavých a inspirativních řešení v mnoha odvětvích lidské činnosti, kterého se účastní na osm set návštěvníků.

S ohledem na stále se vyvíjející potřeby uživatelů jsou do programu konference pravidelně zařazována i aktuální témata. Letos se tak budete moci seznámit s možnostmi využití GIS v oblasti business intelligence.

Vedle tohoto bloku se zde setkáte s dalšími zajímavými přednáškami a workshopy zaměřenými na využití GIS ve veřejné správě, INSPIRE, správě inženýrských sítí, facility managementu, ochraně obyvatel či ochraně životního prostředí.

20. konference GIS Esri v ČR se koná 9. a 10. listopadu 2011 v Kongresovém centru Praha. Registrujte se již nyní na adrese www.arcdata.cz/akce/20-konference-gis-esri

arcdata-konference-2011-obr03-w600

arcdata-konference-2011-obr01-w600/* ]]> */