Software Bentley Systems

PRÁVĚ SE STALO

Sitewell jako nezávislý konzultant provozních informačních systémů

Acronis Cyber Protect Home Office

Společnost Sitewell oznámila, že od 1. června 2011 se stává technologicky nezávislým konzultantem v oblasti implementace podnikových řešení pro správu majetku a provoz firem.

Firma se pro docílení optimální a nezávislé nabídky zákazníkům rozhodla změnit strategii. Tímto krokem ručí svým zákazníkům naprostou autonomií a nezávislostí v oblasti výběru technologií a dodávaných software pro Enterprise Assets Management.

V oficiální zprávě se dále píše:

Abychom pokryli stále se zvyšující požadavky našich klientů, vyvinuli jsme integrační platformu SITEWELL EIRA, na kterou je možné propojit nejen většinu ERP/CRM systémů, ale také data z produktů všech hlavních dodavatelů na světě, ať již Autodesk, ESRI, Bentley či další. Výzvou pro náš tým a přáním zákazníků je integrace doposud vzájemně nespolupracujících systémů GIS, CAD, BIM, Office nástrojů, ekonomických systémů a řídících systémů do jednotného portálového řešení pro provozní řízení podniků a optimální týmovou spolupráci. V rámci SITEWELL EIRA pak máte veškeré provozně kritické informace na jednom místě, počínaje sdílenými kontakty na subjekty včetně vztahů mezi nimi, řešením pro správu dokumentů s podporou schvalovacích automatů, centralizovanou správu technických zdrojů a chytré řízení činností. To vše s podporou geoprostorové intelligence v mapách. Eira se Vám přizpůsobí díky možnosti konfigurace portálu přímo na míru pracovní role. Soustřeďte se na to podstatné bez přehrabování se v záplavě dat. Standardem Eira je historizace dat, jasné trasování odpovědnosti a pohled na informace v souvislostech v kontextu reálného světa.

Naše řešení byla v minulosti stavěna především na GIS/CAD technologiích společnosti Autodesk. I nadále zůstáváme vývojářským partnerem Autodesku a Oracle a přidáváme mezi podporované technologie také technologie ESRI a postupně další. Za dobu působení Sitewellu na českém trhu vnímáme trend postupného přehlcování informacemi v podnicích a úřadech, ke kterému vede nekoncepční zavádění či nahrazování systémů bez koncetrace dat. V mnohých případech časově a finančně náročná řešení pak postrádají smysl v momentě, kdy úřad či firma začne řešit integraci systémů až po jejich nasazení. Věčným problémem jsou spousty izolovaných ostrovních systémů a duplikování dat, kdy často není jasné co platí. To je velkou výzvou pro celý náš tým v době dynamických změn byznysu po celém světě.

Naším cílem je vytvářet softwarová řešení nezávislá na technologii. Komunikaci mezi jednotlivými částmi Vašeho podnikového systému umí zastřešit SITEWELL EIRA – jednotný portál pro celý Váš tým. Patnáct let praxe v oboru IT, velké systémy ve státní správě i komerční sféře, rozsáhlé zkušenosti se strukturováním a převody terabytů dat v různých formátech jsou naší výhodou. Tým zkušených profesionálů Vám za zlomek ceny konkurence dokáže propojit Vaše systémy novým inovačním softwarovým řešením.

Uvažujete-li o tomto propojení nebo zavedení nového řešení, kontaktujte nás na adrese reseni@sitewell.cz nebo volejte na +420 255 710 023 a domluvte si s námi schůzku.

[Zdroj: Sitewell]

Témata
/* ]]> */