Sleva na software ProGEO

PRÁVĚ SE STALO

Sitewell jako nezávislý konzultant provozních informačních systémů

Společnost Sitewell oznámila, že od 1. června 2011 se stává technologicky nezávislým konzultantem v oblasti implementace podnikových řešení pro správu majetku a provoz firem.

Firma se pro docílení optimální a nezávislé nabídky zákazníkům rozhodla změnit strategii. Tímto krokem ručí svým zákazníkům naprostou autonomií a nezávislostí v oblasti výběru technologií a dodávaných software pro Enterprise Assets Management.

V oficiální zprávě se dále píše:

Abychom pokryli stále se zvyšující požadavky našich klientů, vyvinuli jsme integrační platformu SITEWELL EIRA, na kterou je možné propojit nejen většinu ERP/CRM systémů, ale také data z produktů všech hlavních dodavatelů na světě, ať již Autodesk, ESRI, Bentley či další. Výzvou pro náš tým a přáním zákazníků je integrace doposud vzájemně nespolupracujících systémů GIS, CAD, BIM, Office nástrojů, ekonomických systémů a řídících systémů do jednotného portálového řešení pro provozní řízení podniků a optimální týmovou spolupráci. V rámci SITEWELL EIRA pak máte veškeré provozně kritické informace na jednom místě, počínaje sdílenými kontakty na subjekty včetně vztahů mezi nimi, řešením pro správu dokumentů s podporou schvalovacích automatů, centralizovanou správu technických zdrojů a chytré řízení činností. To vše s podporou geoprostorové intelligence v mapách. Eira se Vám přizpůsobí díky možnosti konfigurace portálu přímo na míru pracovní role. Soustřeďte se na to podstatné bez přehrabování se v záplavě dat. Standardem Eira je historizace dat, jasné trasování odpovědnosti a pohled na informace v souvislostech v kontextu reálného světa.

Naše řešení byla v minulosti stavěna především na GIS/CAD technologiích společnosti Autodesk. I nadále zůstáváme vývojářským partnerem Autodesku a Oracle a přidáváme mezi podporované technologie také technologie ESRI a postupně další. Za dobu působení Sitewellu na českém trhu vnímáme trend postupného přehlcování informacemi v podnicích a úřadech, ke kterému vede nekoncepční zavádění či nahrazování systémů bez koncetrace dat. V mnohých případech časově a finančně náročná řešení pak postrádají smysl v momentě, kdy úřad či firma začne řešit integraci systémů až po jejich nasazení. Věčným problémem jsou spousty izolovaných ostrovních systémů a duplikování dat, kdy často není jasné co platí. To je velkou výzvou pro celý náš tým v době dynamických změn byznysu po celém světě.

Naším cílem je vytvářet softwarová řešení nezávislá na technologii. Komunikaci mezi jednotlivými částmi Vašeho podnikového systému umí zastřešit SITEWELL EIRA – jednotný portál pro celý Váš tým. Patnáct let praxe v oboru IT, velké systémy ve státní správě i komerční sféře, rozsáhlé zkušenosti se strukturováním a převody terabytů dat v různých formátech jsou naší výhodou. Tým zkušených profesionálů Vám za zlomek ceny konkurence dokáže propojit Vaše systémy novým inovačním softwarovým řešením.

Uvažujete-li o tomto propojení nebo zavedení nového řešení, kontaktujte nás na adrese reseni@sitewell.cz nebo volejte na +420 255 710 023 a domluvte si s námi schůzku.

[Zdroj: Sitewell]

Témata
/* ]]> */