LIDS

LIDSLIDS – Geografický informační systém

LIDS poskytuje rozsáhlou funkcionalitu pro práci s prostorovými a popisnými daty v uživatelsky přívětivém prostředí, které umožňuje intuitivní ovládání systému a vysokou produktivitu uživatele.

LIDS obvykle tvoří základní kámen specializovaných řešení ve společnostech spravujících rozsáhlá aktiva, pozemky a nemovitosti, inženýrské sítě, velké průmyslové areály, doly, municipální či dopravní infrastrukturu, státní správu, pojišťovny apod. LIDS může být využit jako databáze technických zařízení i pro data bez prostorové složky.

LIDS je otevřený informační systém postavený na ověřených průmyslových standardech a špičkových

informačních technologiích. Systém má moderní třívrstvou (datová, aplikační a prezentační) architekturu SOA (Service Oriented Architecture), důsledně orientovanou na poskytování služeb.

Základem celého řešení je LIDS Aplikační Server, který je hostován v prostředí Java EE aplikačního serveru. LIDS je vysoce škálovatelný a parametrizovatelný systém. Díky tomu je vhodný pro malé, střední i velké firmy – od řešení pro malé pracovní skupiny až po celopodniková nasazení.

Software poskytuje firma Asseco.

 

Vyžádejte si další informace

Vyplněním a odesláním formuláře lépe pochopíme vaše potřeby. Jeho vyplnění a odeslání je zdarma a k ničemu se nezavazujete. Ozveme se vám co nejdříve.