ASSECO

Ladislav Čapek a Ondřej Patočka posilami týmu Asseco Central Europe

Novými posilami obchodního týmu společnosti Asseco jsou Ladislav Čapek a Ondřej Patočka, kteří budou zodpovědní za rozvoj obchodních aktivit v GIS a enterprise asset managementu.

Ladislav Čapek

Ladislav Čapek, Asseco / GeoBusiness
Ladislav Čapek, Asseco Central Europe

Před příchodem do společnosti Asseco Central Europe Ladislav Čapek založil a vlastnil firmu Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na GIS pro malé a střední zákazníky v České republice, na Slovensku a v USA. S touto společností prošel startupovými akcelerátory.

Dříve působil ve firmě Intergraph, kde měl na starosti obchod v jihovýchodní Evropě a Izraeli. Strávil 5 let na stážích v USA, studoval v Dánsku a na Káhirské Univerzitě. Švýcarský titul MBA získal na University of New York v Praze.

Ondřej Patočka

Ondřej Patočka, Asseco Central Europe / GeoBusiness
Ondřej Patočka, Asseco Central Europe

Ondřej Patočka před příchodem do společnosti Asseco Central Europe dlouhodobě působil ve firmě Bentley Systems, kde měl na starosti rozvoj obchodních aktivit v regionu střední a východní Evropy (CEE) a částečně i německy mluvících zemí. Do jeho kompetence patřila i péče o významné zákazníky z oblasti distribučních sítí, přenosových soustav a výroby energie.

„Pracovat pro společnost Asseco Central Europe je pro mne velkou výzvou a obrovskou příležitostí na seberealizaci. S novou generací softwaru SAMO (Strategic Asset Management and Operations) a zkušeným realizačním týmem jsme schopni dodat řešení správy a řízení podnikových aktiv (EAM) zákazníkům z celého světa. Díky kompatibilitě s řešením CRM, ERP či Billing, které nabízí naše sesterské divize, jsme schopni pokrýt většinu procesů, které potřebuje každá firma či organizace pracující v oblasti infrastruktury,“ říká Ondřej Patočka.

[zdroj tisková zpráva Asseco]