HARDWARE

Mio Spirit 697 s režimem pro nákladní vozy a karavany

navigace-mio-spirit-697-truck-w600

Nejvyšší model nové řady navigací pro rok 2012 pomůže vyhnout se nízkým podjezdům a zvolit trasu dle preference. Mio, dodavatel přenosných navigačních zařízení, představuje nový a nejvyšší model navigace z nové řady – Mio Spirit 697 Lifetime Truck, který je již ve standardní výbavě nabízí speciální Režim nákladního vozu/karavanu. Nová 5“ navigace disponuje novými funkcemi pro rok 2012, které zpříjemní její každodenní užívání a díky AV konektoru k ní lze připojit i přijímač bezdrátové parkovací kamery Mio.

Mio představuje nový a nejvyšší model navigace z nové řady - Mio Spirit 697 Lifetime Truck, který je již ve standardní výbavě nabízí speciální Režim nákladního vozu/karavanu. Nová 5“ navigace disponuje novými funkcemi pro rok 2012, které zpříjemní její každodenní užívání a díky AV konektoru k ní lze připojit i přijímač bezdrátové parkovací kamery Mio.

Řidiči nákladních vozidel se denně potýkají s nástrahy dopravy a v případě, že často navštěvují nová místa, navigace s aktivovaným režimem Truck jim umožňuje najít správnou trasu bez nečekaných překvapení, což ocení i cestovatelé s karavany a obytnými přívěsy,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer Mio pro ČR a SR. „Tím, že řidič zadá do navigace parametry svého vozu a přívěsu, vyhledání a výběr trasy se tak automaticky vyhne místům, jako jsou nízké podjezdy, mosty s nízkou nosností, úzké uličky, či ostré zatáčky,“ dodává T. Kudweis.

Nová navigace Mio Spirit 697 Lifetime Truck přichází s novými vlastnostmi, které budou nabízet i další nové modely pro rok 2012. První novinkou je Doživotní aktualizace mapových podkladů (Lifetime update) u všech modelů řady Spirit. S tím je spojena i záruka na aktuální mapové podklady po nákupu nové navigace (do 30 dnů) a snadná možnost jejich aktualizace až 4x ročně prostřednictvím dodávaného softwaru Mio More Desktop II.

Novou funkcí je volba v menu – Near Me – která sdružuje přístup k nejčastěji využívaným destinacím a díky tomu není nutné je neustále a opakovaně zadávat. Další novinku Find My Car ocení především ti, kteří se nechtějí starat o to, kde naposledy zaparkovali své auto. Navigace Mio si zapamatuje poslední GPS polohu vozu a výběrem této volby pak naviguje své majitele zpět k autu i v neznámé oblasti. Pro zajištění vyšší bezpečnosti při řízení jsou vybrané navigace z nové řady Spirit 2012 vybaveny i funkcí Voice Command Plus, která umožňuje hlasem nastavit adresu pro navigování, vybrat destinace z nejčastěji používaných, zvolit oblíbené body zájmu (POI), a také nastavit jas displeje a hlasitost při navigování.

Konkrétně typ Mio Spirit 697 Lifetime Truck je vybaven i funkcemi známými z předchozí generace jako jsou SmartRoutes, k optimálnímu výpočtu informace sesbírané od milionů řidičů, 3D křižovatkami, výběrem trasy OnScreen z nejrychlejší, nejkratší, nejjednodušší a nejekonomičtější, či LearnMe Pro, která se učí stylu jízdy řidiče a přizpůsobuje výběr obvyklé trasy včetně odhadovaného času příjezdu do cíle. Dále dopravním zpravodajstvím RDS-TMC, databází s rychlostními radary, parkovacím asistentem, módem pro pěší chůzi, Bluetooth pro připojení mobilního telefonu a internetu, a tím i online vyhledávání na Google a získávání aktuální předpovědi počasí v cílové destinaci.

Cena a dostupnost

Mio Spirit 697 Lifetime Truck bude dostupný v průběhu června a předpokládaná doporučená koncová cena je 6 490,- Kč včetně DPH.

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.

O společnosti Mio

Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově zaměstnává více jak 1700 lidí a své produkty prodává ve více jak 58 zemích. Mio Technology je momentálně jedničkou na trhu s GPS
v regionu střední a východní Evropy*. Celosvětově obsazuje třetí příčku.

Mio předpovídá, že mobilní život a mobilní obchod bude v budoucnu základem každodenního života. Produkty, zahrnující autonavigace, osobní navigace a navigační PDA systémy, byly vyvinuty se zaměřením na potřeby zákazníků. Slogan značky Mio, „Explore More“, tedy „Objevte více“, vychází ze snahy zlepšit cesty, kterými lidé vnímají svět, a dát uživatelům vědět, že ho mohou objevovat jednoduše a svobodně.

/* ]]> */