HARDWARE

Dynabook Tecra A40-G je nový odolný notebook s důsledným zabezpečením dat

notebook-dynabook-tecra-a40-g

Dynabook uvedl na náš trh dva modely lehkého a odolného profesionálního notebooku Tecra A40-G, který kombinuje vysoký výkon, precizní a odolné provedení, bohatou konektivitu a propracované funkce k zabezpečení vzdálené práce. Základem přístroje, který nabízí výborný poměr užitných vlastností a ceny, jsou procesory Intel Core 10. generace.

Čtrnáctipalcový antireflexní displej představuje pro mnoho uživatelů optimální volbu pro práci na cestách. Jeho antireflexní provedení snižuje namáhání očí a zajišťuje výbornou viditelnost i na přímém slunci.

Odolné a přitom tenké tělo notebooku Tecra A40-G přitom odpovídá z pohledu odolnosti vojenským standardům a přístroj váží pouhých 1,47 kg.

Vestavěná baterie umožňuje v kombinaci s nástroji optimalizujícími vyžití výkonu práci až po dobu 13 hodin a v případě potřeby je k dispozici funkce rychlého nabíjení, která dodá přístroji během 30 minut nabíjení energii na 4 hodiny práce.

Důsledné zabezpečení firemních i osobních dat před kybernetickými zločinci zajišťuje vlastní systém BIOS společnosti Dynabook, který snižuje riziko útoku zvenčí, a modul Trusted Platform Module (TPM) s možností šifrování všech uložených dat.

Notebooky Toshiba Dynabook Tecra můžete koupit například na Alza.cz, konkrétně Dynabook Tecra A40-G-11J (8 GB RAM) nebo Tecra A40-G-10H (16 GB RAM).

/* ]]> */