Kalendář událostí konference TOPGIS

Mapy jsou pro každého 2017

konference Mapy jsou pro každého 2017, koláž Eliška Bradová

Nadace Partnerství připravuje třetí ročník konference Mapy jsou pro každého. Svůj referát můžete přihlásit i vy. Akce se bude tentokrát konat 6. a 7. června 2017.

Z připravovaného programu

Vladimír Plšek, manažer firmy TopGis, vystoupí s příspěvkem „Pořizujeme data chytře – máme chytré uživatele“

Lubomír Jůzl z Kraje Vysočina společně s Romanem Bukáčkem představí „Portál územního plánování obcí Kraje Vysočina – služba pro obce i veřejnost“.

Jarmila Plachá ze Škoda Auto DigiLab představí trendy v chytré mobilitě, jak na ně reagují automobilky a jaké budou mít dopady na infrastrukturu a informační systémy měst a obcí.

Michal Cádra z České spořitelny bude přednášet o datech jako platidlu.

Kudy se lidé dopravují do práce? Jaké nástroje pro uživatelské generování dat o dopravním chování se dají používat? O tom promluví Michal Šindelář z Nadace Partnerství.

O využívání bezpilotních leteckých prostředků v Pardubickém kraji bude mluvit Oldřich Mašín.

Jak se aktualizuje poloha podpěrných bodů vysokého napětí v GISu společnosti E.ON? Libor Straka vám vysvětlí jejich pracovní postupy.

Z firmy E.ON přijede také Irena Karásková, která představí, jak ve firmě spravují dokumentaci od zadání stavby až po zapracování do GIS.

Z firmy Tehos bude o evidenci a provozu centrálního zásobování teplem mluvit Tomáš Morys.

Dalšími tématy konference budou aplikační řešení pro územní plánování, zemědělství a životní prostředí,Smart City, geoportálová řešení, dálkový průzkum Země, 3D vizualizace v praxi, integrace GIS do strategických, koncepčních a analytických dokumentů.

V případě, že byste na konferenci chtěli vystoupit se svým referátem, zašlete jeho název a krátkou anotaci na e-mail dominika.bauchelova@nap.cz.

Registrace na konferenci Mapy jsou pro každého

Registrační formulář naleznete na webu konference.

/* ]]> */