Sleva na software ProGEO

Arkance Systems (CAD Studio)

GIS fórum 2018: CAD Studio představilo přednášející

GIS forum 2018 / GeoBusiness

Konference GIS fórum, kterou každoročně pořádá společnost CAD Studio, se letos uskuteční 10. října 2018 ve Znojmě.

Firma CAD Studio na svém webu uveřejnila přednášející z řad svých zákazníků. Většina referátů se samozřejmě bude týkat nasazení řešení twiGIS, dojde však také na představení nového řešení BIM4GIS.

Využití twiGIS ve společnosti Veletrhy Brno

Alena Tomalová ukáže twiGIS, používaný v Brně nejen pro správu areálu a majetku, ale jak jej využívá obchodní a technické oddělení při plánování výstavních ploch jednotlivých brněnských veletrhů. Veletrhy Brno spravují plochu Ukázky v referátu Aleny Tomalová budou přímo z aplikace twiGIS.

Publikace dat pomocí twiGIS v Povodí Odry

Jak zpřístupnit různorodá data technické evidence svým zaměstnancům? O své zkušenosti s publikací a vizualizací dat z různých geografických datových zdrojů do prostředí aplikace twiGIS se s podělí Roman Teuchner. Implementací aplikace twiGIS nabídl stání podnik svým zaměstnancům jednoduchý, ale účinný nástroj s rychlým přístupem k informacím vztahujících se k vodním tokům a jevům na tocích, tak i přístup k informacím o majetku či parcelám.

Bezpečnostní systémy a migrace GIS z databáze Oracle do MS SQL Server

Lucie Hanzlíková a Jiří Pucholt z Řízení letového provozu České republiky ve své prezentaci předají zkušenosti z migrace systému GIS mezi databázovými systémy Oracle a MS SQL Server. Součástí prezentace bude i ukázka nově implementovaného modulu „Bezpečnostní systémy“, zaměřeného na evidenci a správu bezpečnostních a požárních systémů na ŘLP.

Specifické úlohy a workflow v twiGIS

Roman Janeček z Českého Aeroholdingu ukáže nový „univerzální modul“ twiGISu, který umožňuje individuálně řešit specifické funkční požadavky zákazníka.  Roman Janeček představí využití univerzálního modulu pro agendu žádanek o místnostech, kterých na letišti mají více než deset tisíc.

Integrace BIM dat do twiGIS

Jakub Bican z pořádající firmy CAD Studio představí nový produkt BIM4GIS. Jak efektivně využít a především udržovat data z BIM projektů pro správu majetku? Jaká data BIM jsou pro správu majetku důležitá a jak je jednoduše zpřístupnit svým zaměstnancům?

Konference

Účast na jednodenní konferenci GISfórum 2018 je bezplatná. Svůj zájem o účast můžete vyjádřit přímo na webu akce.

 

[zdroj CAD Studio]

/* ]]> */