Sleva na software ProGEO

ARCDATA PRAHA SOUTĚŽE

Vítězné postery z české konference GIS Esri 2017

Irena Košková, poster Země malého čaroděje, výřez / GeoBusiness

Podívejte se a inspirujte gisáckými postery z letošní konference GIS Esri v Praze.

Během podzimní konference GIS Esri, o které jsme informovali, se každoročně koná také soutěžní výstava posterů. Letos o pozornost odborné poroty a návštěvníků soutěžilo 44 prací, z nichž porota vybrala tři nejlepší a návštěvníci svým hlasem určili cenu publika.

Vítězové posterové soutěže

První místo získal poster s názvem „Využití technologie ArcGIS serveru pro analýzu a vizualizaci dopravních nehod“. Vytvořili jej Jiří Sedoník, Michal Bíl, Jan Kubeček a Richard Andrášik z olomoucké pobočky Centra dopravního výzkumu (CDV).

Sdílené druhé místo získaly práce „Horem dolem skrz les: Srovnání UAV s pozemními daty“ a „3D tisk tyflomap propojitelných s mobilními zařízeními“. První poster vytvořil tým ve složení Vít Kašpar, Josef Brůna, Petr Dvořák, Lucia Hederová, Martin Kopecký, Martin Macek, Jana Müllerová a Jan Wild (Botanický ústav AV ČR, Fakulta životního prostředí ČZU v Praze, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy a Letecký ústav VUT v Brně). Druhý poster o 3D tisku tyflomap připravil Radek Barvíř z katedry geoinformatiky na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Cenu publika si odnesla Irena Košková z Libereckého kraje s posterem „Země malého čaroděje“.

Vybrané postery v PDF

Posterové soutěže se zúčastnilo 44 prací. Třicet šest z nich autoři dali k dispozici k náhledu na webu pořádající firmy Arcdata Praha.

/* ]]> */