KE STAŽENÍ SOFTWARE

Extenze ArcGIS od firmy ERDAS

erdas-arcgis-extension-Collection-of-Complex-Buildings-w600

Před pár dny jsme uveřejnili přehled rozšíření programu ArcGIS. Do redakce se nám ozvala firma ERDAS, že nabízí také rozšíření pro ArcGIS. Tak tady je jejich přehled.

Firma ERDAS nabízí celou řadu řešení v různých aplikačních oblastech pro uživatele na platformě ArcGIS. Tyto produkty jsou zaměřeny na zpracování obrazu a funkcí sbírky.

erdas-arcgis-extension-Collection-of-Complex-Buildings-w600

Stereo Analyst for ArcGISvytváří a reviduje rozsáhlou databázi datových prvků. Stereo vizualizace zlepšuje interpretaci snímků a umožňuje přesnější kolekci, což vede k větší přesnosti ve výsledných vrstvách.

ERDAS Terrain Editor for ArcGISvolitelně rozšiřitelná extenze nad Stereo Analyst pro ArcGIS. Editor terénu pro ArcGIS umožňuje aktualizovat soubor Geodatabáze terénu.

FeatureAssist for ArcGISAdd-on pro Stereo Analyst pro ArcGIS, který slouží pro výběr střešních konstrukcí ve formátu ESRI Multipatch.

ECW for ArcGIS Server – zajišťuje prostředky pro ArcGIS Server, aby poskytoval rozšířené komprese (ECW) k zákazníkům pomocí OGC kompatibilní služby Web Coverage Service (WCS) a Web Map Services (WMS).

Image Analysis for ArcGISřešení pro přípravu, referencování, měření a analyzování leteckých a družicových snímků. Extenze je plně integrována s ArcGIS a umožňuje získat aktuální informace ze snímků přímo do Geodatabáze a výrazně zvyšuje přesnost a produktivitu.

[zdroj: ERDAS, Jarmil Vyčítal]


/* ]]> */