BIM SOUTĚŽE

Britský časopis Construction Computing ocenil společnost Bentley Systems

Upřímná radost oceněných v soutěži Construction Computing Awards 2013

Ocenění Construction Computing Awards 2013, které je známé také jako The Hammers, získala tato firma již druhý rok po sobě.

Společnost Bentley Systems dále oznámila, že její software SpecWave Composer na vytváření, řízení a dodržování specifikací  získal nejvyšší ocenění v kategorii „Produkt hodný pozornosti“; v ní se hodnotí nové produkty, které byly uvedeny na trh v roce 2013 a během následujících dvanácti měsíců se zřejmě stanou významnými. Společnost Bentley také získala druhá místa v kategoriích „Architektonický softwarový produkt roku“ za produkt GenerativeComponents, „Produkt roku na správu dokumentů a obsahu“ za produkt ProjectWise a „Mobilní technologie roku“ za produkt Field Supervisor.

Ceny Construction Computing Awards, které jsou sponzorovány britským časopisem Construction Computing, se letos udělovaly již osmým rokem. Představují a oceňují technologie, nástroje a řešení pro efektivní projektování, stavbu, údržbu a úpravy komerčních i obytných budov, bytové výstavby a stavebních projektů bez ohledu na velikost.

\"Upřímná

Vítěze vybírají čtenáři časopisu Construction Computing, mezi něž patří profesionálové v oblasti IT ze stavebních, výrobních, projekčních a servisních společností, a také porota tvořená významnými odborníky z oboru, kteří posuzují jednotlivé kategorie produktů.

David Chadwick, editor britských časopisů CAD User a Construction Computing, řekl: „Vítězství společnosti Bentley Systems v kategorii ‚Společnost roku‘ dvakrát za sebou je důkazem jejího vytrvalého úsilí o poskytování inovačních produktů a služeb pro stavebnictví se zaměřením jak na projektování, tak na infrastrukturu. Mezi příklady z nedávné doby, které byly představeny na poslední konferenci Year in Infrastructure pořádané společností Bentley v Londýně, patří nejen SpecWave Composer, ale také ProjectWise Construction Work Package Server na správu prováděcí dokumentace pro stavební práce po celou dobu trvání projektu a služby Bentley CONNECT na propojování účastníků projektu v cloudových a hybridních prostředích. Společnou vlastností nabídek společnosti Bentley je informační mobilita pro spolupráci, jíž se dosahuje prostřednictvím jejího B/IM,  které zdokonaluje dosah a výhody BIM. Jménem všech zaměstnanců časopisu Construction Computing gratuluji společnosti Bentley k tomuto nejnovějšímu uznání.“

Další informace o cenách Construction Computing Awards 2013 najdete přímo na stránkách www.constructioncomputingawards.co.uk.

„B/IM“ v podání firmy Bentley Systems znamená pokrok v dosahu a výhodách v oblasti BIM za účelem lépe fungujících objektů infrastruktury a lépe fungujících projektů infrastruktury prostřednictvím zvýšení:

  • hloubky informačního modelování – posouvají se od vizualizace návrhu k simulaci chování, ověřování řádného postupu a zapracování do projektu;
  • šířky informační mobility – usnadňující spolupráci mezi různými oblastmi projektu od návrhu ke konstrukci a provozu.

[zdroj: tisková zpráva, via: CZBIM]

/* ]]> */