HARDWARE TISKOVÉ ZPRÁVY

Výrobce autonavigací Mio nabízí zákazníkům pick-up servis

mio-pick-up-servis-pro-autonavigace

Společnost Mio poskytuje ke všem typům svých navigací servisní služby, které umožňují zákazníkům jednoduše a rychle vyřešit vzniklé problémy. Jako jediný výrobce autonavigací zahrnuje do servisních služeb automaticky pick up servis.  Zákazníci se mohou obrátit na konzultanty prostřednictvím telefonické linky a status opravy jednoduše zjistit prostřednictvím internetu.

„V případě, že dojde k poruše navigačního zařízení je pro nás samozřejmostí pomoci našim zákazníkům vyřešit tuto situaci co nejlepším a nejrychlejším způsobem. Odpovědní pracovníci vyzvednou produkt u zákazníka a do pěti pracovních dnů od přijetí produktu do servisu mu plně funkční navigací opět vrátí,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko, a dodává: „Tato služba je bezplatná pro všechny zařízení v rámci jejich záruční doby, zákazníci tuto službu mohou využít jako zpoplatněnou i po uplynutí záruční doby“.

K čerpání těchto služeb je nezbytné, aby se zákazník zaregistroval do klubu Mio prostřednictvím internetových stránek společnosti. Pro předání produktu k opravě vyplní na internetových stránkách tzv. RMA formulář, což je formulář pro vrácení či reklamaci zboží, a při odevzdávání produktu jej předá spolu s kopií dokladu o zakoupení. Odpovědný pracovník navigaci pak vyzvedne na požadované adrese a vrátí ji opravenou na adresu, která se nemusí shodovat s adresou vyzvednutí. Záleží pouze na požadavcích zákazníka. Ten také může status opravy své navigace jednoduše sledovat prostřednictvím internetu a mít tak průběh reklamace stále pod kontrolou.

V případě jakýchkoli dotazů se klienti společnosti Mio mohou též obrátit na konzultanty linky technické podpory (na telefonním čísle +420 381 489 888), kteří jim jsou k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 17:00.

Chcete-li získat další informace o službách, produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.

O společnosti Mio

Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově zaměstnává více jak 1700 lidí a své produkty prodává ve více jak 58 zemích. Mio Technology je momentálně jedničkou na trhu s GPS v regionu střední a východní Evropy*. Celosvětově obsazuje třetí příčku.

Mio předpovídá, že mobilní život a mobilní obchod bude v budoucnu základem každodenního života. Produkty, zahrnující autonavigace, osobní navigace a navigační PDA systémy, byly vyvinuty se zaměřením na potřeby zákazníků. Slogan značky Mio, „Explore More“, tedy „Objevte více“, vychází ze snahy zlepšit cesty, kterými lidé vnímají svět, a dát uživatelům vědět, že ho mohou objevovat jednoduše a svobodně.

Témata
/* ]]> */