Staňte se také členem Asociace podnikatelů v geomatice.
HARDWARE

USB flash disk s podporou i-Memory a iOS OTG od firmy AdataSpolečnost ADATA Technology oznámila flash disk i-Memory AI720, který má certifikaci Apple MFi, je pouze 7,5 mm tenký a nabízí dva typy konektorů – Lightning a USB 3.1.

Díky nové funkci save-as-you-record (ukládej už při nahrávání) pro 4K videa už nemusejí 4K videa ve vysokém rozlišení zabírat prostor v mobilu.

AI720 navíc podporuje silné šifrování a byl navržen tak, aby odolal vodě a prachu, takže bude vyhovovat i méně opatrným uživatelům. AI720 je k dispozici v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB ve zlatém a šedém barevném provedení a v České republice bude v prodeji od ledna 2018.

Dvojí konektivita, vysokorychlostní přenos
Flash disk AI720, který je vyráběn ve zlaté a šedé barvě, má prodloužený konektor Lightning, takže se dá snadno připojit i k iPhonům v ochranném krytu. AI720 je dostupný ve dvou módních barvách: zlaté a šedé.

Prostřednictvím konektoru USB 3.1 nabídne AI720 rychlost čtení až 90 MB/s, přes konektor Lightning dosáhne rychlosti až 20 MB/s. Díky aplikaci pro správu souborů ADATA i-Memory lze přehrávat videa s originálními titulky i na cestách.

Nano kryty pro ochranu dat
AI720 se může pochlubit nejnovější nanotechnologií použitou při výrobě krytů. Ty díky tomu poskytnou stejnou ochranu, jakou nabízí certifikace IP54 proti prachu, vodě a korozi. Flash disk tak přežije i nechtěné polití nápojem. Navíc podporuje šifrování souborů, takže je možné ke každému z nich nastavit heslo a hodit tak starosti o bezpečnost dat za hlavu. Nikdo se k nim nedostane, ani když AI720 ztratíte. Aplikace ADATA i-Memory umí zálohovat obsah vašeho mobilního zařízení na disk AI720 jedním dotykem – jednoduše označíte a kliknete, aplikace se už postará o zbytek.

[zdroj tisková zpráva Adata Technology]