HARDWARE

Týmová komunikace v soukromém cloudu se jmenuje Mattermost pro QNAP

Mattermost QNAP appka / GeoBusiness

Výrobce síťových úložišť QNAP Systems oznámil novou aplikaci, dostupnou v jejich appstoru.

Mattermost je open sourcový týmový komunikační systém, velmi podobný systému Slack. Oproti Slacku, který je dostupný pouze jako SaaS (Software as a Service), tak Mattermost funguje i v privátním cloudu.

QNAP jako výrobce síťových úložišť NAS nyní do svého appstore zařadil také Mattermost. Takže pokud máte

„Chtěli jsme našim uživatelům poskytnout snadno použitelné řešení pro soukromé chatování, které by uspokojilo jejich každodenní komunikační potřeby. Mattermost v zařízení QNAP NAS také uživatelům umožňuje vytvořit vlastní soukromý chatovací server, aby všechny jejich chatovací zprávy a soubory nebyly přenášeny mimo NAS,“ uvedl Aseem Manmualiya, produktový manažer společnosti QNAP.

Správce systému může podle potřeby monitorovat týmovou statistiku, změnit úlohy členů týmu, deaktivovat účty, vytvářet nové týmy a konfigurovat další systémové funkce. Uživatelé mohou odeslat e-mailové pozvánky dalším uživatelům, aby se k týmům přidali, přidat členy ke kanálu, přejmenovat kanál, importovat kontakty a motivy ze Slacku nebo si vytvořit vlastní motiv.

Mattermost software / GeoBusiness

A pokud někdo není k dispozici v rámci chatu, tak si uživatelé mohou udržovat přehled prostřednictvím e-mailových oznámení. Uživatelé si také mohou stáhnout aplikaci Mattermost pro Android a iOS, aby mohli být trvale připojeni a v dosahu svých kolegů.

Aplikace Mattermost je k dispozici v QTS App Centru,  přičemž systémové požadavky pro její instalaci jsou: použití úložiště NAS na platformě x86; operační systém pro NAS QTS 4.3.3 nebo novější a použití Container Station v1.7.2415 nebo novější.

[zdroj QNAP]
/* ]]> */