HARDWARE

Odolný tablet Panasonic s termokamerou Flir

odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-M1, termokamera Flir

Plně odolný tablet Toughpad FZ-M1 s termální kamerou FLIR Lepton představila firma Panasonic. Nový tablet nabízí ideální možnosti využití v průmyslu. Praktický tablet s úhlopříčkou sedm palců jako operační systém používá Windows a termální snímky můžete odesílat pomocí podnikových aplikací a přidávat k nim další obsah s metadaty, například QR kódy.

Vedle zřejmých použití při vyhledávání tepla, které mohou využívat protipožární a jiné nouzové služby nebo zaměstnanci v sektoru obrany, lze tepelné zobrazování využít ve výrobě ke kontrole výrobní linky a při zajišťování kvality. Termovize se dá rovněž využít při údržbě a opravách technickými a terénními službami, v ropném průmyslu, plynárenství anebo například ve stavebnictví při správě majetku a jeho diagnostice.

Software si vytvořila firma Panasonic a zobrazí vám nejvyšší a nejnižší body teplotní body, umí pořizovat fotografie nebo videa a ke snímkům přidávat metadata, například QR kódy. Tato dodatečná datová funkce umožňuje integrovat snímky s různými podnikovými aplikacemi díky možnostem a funkcím připojení tabletu Panasonic Toughpad.

Mikrokamera s termálním zobrazováním FLIR Lepton má rozlišení termálního zobrazování 160 × 120 a zobrazuje teploty v rozsahu od −20 °C po +400 °C s odchylkou do pěti stupňů.

O odolných tabletech od Panasonicu se dozvíte také na speciálních stránkách, věnovaných průmyslovým řešením.

 

 

 

 

/* ]]> */