GeoBusiness Kalendář událostí UDÁLOSTI

Konference GIS Esri se blíží. Do čtvrtka 27.9. se přihlásíte se slevou.

Acronis Cyber Protect Home Office

Na odeslání přihlášky na letošní konferenci GIS Esri zbývá již jen několik dní. Na stránkách akce je už rovněž uveden program. Konference se bude konat ve dnech 24.-25. října 2012 v Kongresovém centru Praha.

V úvodním bloku přednášek vystoupí Jiří Grygar, popularizátor vědy a autor více než dvou set odborných prací, populárně naučných knih a vzdělávacích pořadů týkajících se zejména astronomie a astrofyziky.

S referátem vystoupí také Bohumír Janský, český geograf a hydrolog, který do povědomí veřejnosti vstoupil především jako objevitel pramenů řeky Amazonky.

Pořadatelé konference tradičně zvou zástupce firmy Esri. Letos to bude Ismael Chivite, senior product manager technologie ArcGIS for Server.

Přehled přednášek

Příspěvky jsou rozděleny do obvyklých tematických bloků, jako je veřejná správa, ochrana životního prostředí či správa inženýrských sítí.

Nad rámec běžného programu pořadatelé zařazují sekci zaměřenou na aktuální stav nasazení INSPIRE v ČR. Pozvání k přednášce přijali nejen zástupci Českého úřadu zeměměřického a katastrálního a CENIA, české informační agentury životního prostředí, ale také představitelé Esri a Týmu INSPIRE ze Společného výzkumného centra Evropské komise (JRC).

Dva předkonferenční semináře

Vedle předkonferenčního semináře Jak vytvářet mapy pro různé způsoby využití, zaměřeného především na kartografickou tvorbu, bude také seminář ArcGIS for Server pro administrátory. Jak název napovídá, seminář je určen zejména uživatelům, kteří již s touto technologií mají zkušenosti a ze svého GIS serveru chtějí vytěžit co nejvíce. Seminář povede Ismael Chivite, dlouholetý zaměstnanec Esri, který od roku 2007 zastává pozici ArcGIS for Server product manager.

Stihněte slevu, máte na to už jen pár dní

Pokud chcete uplatnit slevu na vstupném, svoji přihlášku nám zašlete nejpozději do čtvrtka 27. 9. 2012. V tomto termínu můžete také přihlásit svůj poster a internetovou aplikaci.

/* ]]> */