Kalendář událostí SOFTWARE UDÁLOSTI

Intergraph pořádá seminář o Spatial Reader a GeoMedia Smart ClientFirmy Intergraph CS a GEFOS zvou na odborný seminář Smart Future o webových službách a konfigurovatelných aplikacích, které plně podporují uživatelské procesy.

Na semináři budou představena řešení využívající software Intergraphu s názvy GeoMedia Smart Client a Spatial Reader.

Organizátoři v pozvánce uvádějí program (který se může případně mírně změnit):

8.30 – Registrace

9.00
Představení společností Intergraph CS a GEFOS
GeoMedia Smart Client
Ukázka uživatelského rozhraní a vytvoření tematické úlohy
Podpora procesů ve víceuživatelském prostředí
Kávová přestávka

11.20
Aplikace pro mobilní zařízení
DejTip po dvou letech, účelová implementace městské policie
Spatial Reader
3D data, nástroje online sledování sil, prostředků a senzorů

13.00 – Závěr

Webová technologie GeoMedia Smart Client nabízí výkon a funkce klasických desktopových aplikací. Díky své architektuře je snadno implementovatelná v prostředí centrálních serverů, technologických center nebo ve veřejně přístupném cloudu.

GeoMedia Smart Client ukládá data v centrální databázi. Aplikace pro koncového uživatele nevyžaduje lokální licencování a má rozhraní s funkcemi, které jsou běžné v CAD programech.

Firma Intergraph dále v pozvánce uvádí, že některými z vlastností GeoMedia Smart Clienta je inteligentní ukládání dat, pokročilá editace prostorových i atributových dat, úsporné datové přenosy, práce v off-line režimu, konfigurované procesy, rozhraní dle uživatelské role, konstrukční funkce, podpora vstupu z GPS, jedna neomezená licence.

Spatial Reader je platforma pro aplikace v prostředí mobilních telefonů či tabletů. Tato zařízení se díky technologii Spatial Reader mohou stát významným pomocníkem ve vašich agendách. Aplikacemi postavenými na unikátní platformě Spatial Reader mohou být například jednoduché aplikace pro veřejnost jako je DejTip, intuitivní prohlížení dat v terénu jak prezentuje iKatastr2, nástroje sběru dat o infrastruktuře nebo vybavenosti, 3D vizualizace stavu senzorů a prostředků, nebo online aktualizace údajů o území a mnohé jiné.

Místo: přednáškový sál ČÚZK, Praha – Kobylisy
Datum: úterý 13. května 2014, od 9.00 do 14.30 hodin

Český úřad zeměměřický a katastrální má adresu Pod sídlištěm 1800/9, Praha 8 – Kobylisy. Nejlepší spojení je metrem linka C stanice Kobylisy, tramvají č. 3,10, 17 zastávka Kobylisy nebo autem odstavné parkoviště P+R Ládví a jednu stanici metrem.

Účast na workshopu je zdarma. Svoji účast potvrďte emailem na adresu nadezda.hejhalova@intergraph.com.