HARDWARE

Acer představil nové modely podnikových notebooků TravelMate s matným displejem

acer-travelmate-p4-2020-f

TravelMate je oblíbená řada firemních notebooků značky Acer a současnou řadu rozšiřují tři nové modely využívající nejnovější procesory Intel Core 11. generace s grafikou Iris X a dedikovanými grafikami až NVIDIA GeForce MX350.

První z nových modelů se jmenuje TravelMate Spin P4, což je konvertibilní notebook s dotykovou obrazovkou. TravelMate P4 je notebook pro ty, kdo preferují modely s klasickou konstrukcí. Třetím nově představeným modelem je TravelMate P2, odolný notebook s dostatečným počtem portů i dlouhou výdrží na baterii.

Všechny modely mají matnou obrazovku a jsou vybaveny 4G LTE konektivitou s podporou eSIM. Pro často cestující uživatele se tak nabízí možnost okamžitého připojení k místním mobilním sítím.

Všechny uvedené modely splňují armádní standard odolnosti MIL-STD 810G, díky čemuž jsou více než schopny odolat náročným podmínkám častého cestování.

Hmotnost nových TravelMatů se pohybuje od 1,3 do 1,625 kg a tloušťka se ve všech případech vejde do 20 mm.

TravelMate P2 bude v oblasti EMEA k dispozici v 1. čtvrtletí 2021 za cenu od 759 eur.

TravelMate P4 bude v oblasti EMEA k dispozici v listopadu 2020 za cenu od 1019 eur.

TravelMate Spin P4 bude v oblasti EMEA k dispozici v prosinci 2020 za cenu od 1150 eur.

Předobjednávky na nové notebooky již přijímá například Alza. Případně si můžete pořídit jejich starší modely, TravelMate je totiž „držák“.

/* ]]> */