Sleva na software ProGEO

BIM ALLPLAN

BIM příručky od Allplanu

BIM příručky

Firma Allplan, patřící do koncernu Nemetschek, vydala příručky v edici BIM Guide. Ve čtyřech příručkách jsou ukázány základní principy na konkrétních projektech, jak BIM funguje a jaké výhody přináší.

BIM User Guide je příručka, která otevírá téma BIM, a je určená pro všechny uživatele, kteří se chtějí srozumitelnou formou dozvědět, co přesně je Building Information Modeling. Zájemci zde dostanou všechny důležité informace o základních principech a filozofii metodiky BIM.

Příručka BIM Management Guide nabízí k prostudování materiály, jež osloví především manažery, kteří se zajímají o integraci BIM do svých projektů, a chtějí se seznámit s jeho výhodami a přínosy. Jako klíčový aspekt BIM je zde akcentována zejména konkurenceschopnost v mezinárodním prostředí.

BIM Office Implementation Guide se zabývá přidanou hodnotou BIM, kterou ukazuje na příkladu projekční kanceláře. Tato příručka upozorňuje na to, že již spousta zadavatelů vyžaduje BIM pro realizaci projektů, přičemž několik států již vytvořilo příslušné zákonné předpisy u veřejných zakázek.

BIM Project Guide se zabývá konkrétním nasazením a uvedením BIM do praxe a ukazuje, jak a proč úspěšně prosadit použití BIM. Rovněž zde najdete praktická doporučení, která se týkají výměny dat, definice odpovědností či nastavení kontinuity spolupráce všech zúčastněných.

Příručky jsou volně ke stažení po vyplnění kontaktního formuláře.

/* ]]> */