Sleva na software ProGEO

HARDWARE

Bezdrátová profi myš CadMouse Pro firmy 3Dconnexion získala ocenění za design

3dconnexion-cadmouse-pro-wireless-left-2

V únoru 2015 uvedla firma 3D­con­nexi­on na trh svoji první počítačovou myš Cad­Mou­se. Byla to první myš na světě, navržená speciálně pro pro­jek­tan­ty, kon­struk­té­ry, ar­chi­tek­ty a uměl­ce. O kvalitě vypovídá i to, že automobilka Audi zařadila tuto myš do standardní výbavy pracovních stanic v celé firmě.

Designéři 3D­con­nexi­on na produktu pra­co­va­li ně­ko­lik let a jeho vývoj kon­zul­tovali s řadou in­že­ný­rů ze špič­ko­vých vý­rob­ních firem.

První ocenění myš získala již v roce 2017, letošní model CadMouse zabodoval dokonce třikrát. CadMouse Pro Wireless se může pochlubit třemi oceněními: iF De­sign Award, Good De­sign Award, a také Red Dot Award.

Cad­Mou­se Pro Wi­re­less je bez­drá­to­vý model myši Cad­Mou­se plné ve­li­kos­ti, s ve­sta­vě­nou ba­te­rií za­jiš­tu­jí­cí 3 mě­sí­ce ne­pře­ru­še­né práce a s ces­tov­ním pouz­drem šitým na míru v ceně. Prodává se také ve verzi pro leváky.

CadMouse v České republice prodává například Alza – 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless, 3Dconnexion CadMouse Wireless, 3Dconnexion CadMouse Compact, 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Left.

via BIM News

/* ]]> */