GEODÉZIE HARDWARE

Odolná powerbanka pro geodety a geoinformatiky v terénu

adata powerbanka D8000L / časopis GeoBusiness

Nová odolná powerbanka D8000L firmy Adata má velmi výkonné světlo. Souběžně z ní můžete nabíjet například telefon a svítit si s ní na cestu.

Firma Adata Technology, výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, představila powerbanku D8000L, která současně plní funkci výkonného LED svítidla.

Celá řada LED diod a 17 hodin světla

Na rozdíl od jiných powerbank, které nabízejí většinou jen úzký paprsek světla jako něco dodatkového, D8000L má celou horní stranu vyhrazenou pro řadu LED diod, které tvoří silný světelný zdroj.

D8000L je také odolná proti prachu a vodě podle normy IEC IP54 a dodává nabíjecí proud 2,4 A prostřednictvím dvou USB portů.

LED diody, kterými je osazena D8000L, těží z bohatých zkušeností společnosti Adata se světelnou technikou. Mimo jiné nabídnou světelný tok 200 lumenů, díky čemuž D8000L poslouží nejen jako powerbanka, ale i jako výkonné svítidlo, které může v mnoha situacích doslova zachránit život.

Zejména příznivci outdoorových aktivit jistě ocení až 17 hodin světla na jedno nabití. Své uplatnění může powerbanka najít i v odborné praxi u geodetů či geoinformatiků, kteří jsou často v terénu.

Osvětlení lze přepínat ve čtyřech režimech – standardní, záblesky, pomalé záblesky a signál SOS. Světlo z D8000L osvětlí velkou oblast a dosvítí daleko, na rozdíl od slabě napájených svítilen s malým dosahem, které jsou často součástí jiných power bank nebo smartphonů.

adata powerbanka D8000L / časopis GeoBusiness

D8000L má odolnou konstrukci pro různá prostředí

Odolnost power banky D8000L proti prachu a vodě byla testovaná podle normy IEC IP54 a dosáhla dobrých výsledků při testování odolnosti proti malým částečkám a tekutinám. Je také chráněna pevným materiálem pohlcujícím nárazy. Díky tomu je výrobek perfektně využitelný všude – doma, v kanceláři nebo při aktivním životním stylu. Užitečný je i žlábkovaný zadní kryt, díky kterému lze power banku postavit na improvizovaný stojánek třeba z mince nebo kreditní karty.

odolná powerbanka adata d8000L / časopis GeoBusiness

Pohodlné a bezpečné nabíjení

Power banka D8000L je osazena baterií s kapacitou 8 000 mAh a nabízí hned dva USB porty s celkovým výstupním proudem 2,1 A. Uživatelé tak mohou nabíjet dvě zařízení, aniž by museli mít strach. Power banka je totiž odolná proti nárazům i požárům.

nabíjení dvou zařízení najednou - odolná powerbanka Adata D8000L / časopis GeoBusiness

Stejně jako všechny ostatní power banky Adata, i D8000L je vybavena chytrými ochrannými obvody, které ji na mnoha úrovních chrání proti nadměrnému nabití, nadměrnému vybití, nadměrnému napětí, nedostatečnému napětí, přehřátí, přetížení a zkratování.

Kde powerbanku Adata koupit

Celou škálu powerbank firmy Adata seženete například v Alza.cz nebo CZC.cz

Témata
/* ]]> */