Společnost GEFOS vznikla roku 1995. Naše historie se však začala psát již o jedenáct let dříve, v těsném spojení s výstavbou jaderné elektrárny Temelín.

Za dlouhá léta jsme realizovali mnoho velkých, technologicky náročných zakázek v oblasti geodézie. Stále sledujeme nové trendy nejen v geodézii, máme bohaté zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme.

Působnost firmy je celorepubliková, s hlavními pobočkami v Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Táboře, JE Temelín, v Brně a Zlíně.

Díky úzkému spojení s firmou Leica Geosystems AG jsou všechna pracoviště vybavena nejmodernějšími měřickými a zpracovatelskými technologiemi, které jsou pravidelně modernizovány dle nejnovějších trendů. Díky tomu jsme připraveni plnit i rozsáhlé a technologicky velmi náročné zakázky.

Prodej měřické techniky

Základní aktivitou společnosti GEFOS a.s. v oblasti prodeje měřické techniky je obchodní zastoupení švýcarského výrobce Leica Geosystems AG, kterého na trhu reprezentujeme nepřetržitě od roku 1994.

Nabízíme, školíme a podporujeme špičkové totální stanice, GNSS geodetické a GIS přijímače, 3D laserové skenery, stavební měřické přístroje, systémy řízení stavebních strojů, ruční laserové dálkoměry, letecké fotogrammetrické senzory a další měřické přístroje a systémy. Tyto technologie doplňujeme vhodným aplikačním softwarem. Příkladem úspěšné synergie v aplikační oblasti je dlouholetá spolupráce se společností Amberg Technologies AG při realizaci řešení v tunelech a na železnicích.

Zkušený tým odborníků realizoval již řadu komplexních zakázek počínaje realizací statní GNSS sítě CZEPOS a konče monitorovacími projekty a realizacemi 3D řízení stavebních strojů. Naše zákazníky kvalifikovaně podporujeme během celé doby používání u nás zakoupených technologií a zajišťujeme autorizovaný servis v sídle naší společnosti, jenž je pravidelně vystaven náročnému auditu ze strany výrobce Leica Geosystems AG. Za základ úspěchu považujeme práci se zákazníky a budování důvěry v inovativní a spolehlivou technologii a v kvalitní služby, která vám umožní využít všech předností našich přístrojů v efektivnější každodenní práci.

Vedení obchodního zastoupení pro měřickou techniku

Ing. Filip Kobrle, ředitel
filip.kobrle@gefos.cz

Ing. Daniel Šantora, obchodní ředitel pro oblast geodetických měřických technologií
daniel.santora@gefos.cz

Ing. Filip Dočekal, obchodní ředitel pro oblast stavebních měřických technologií
filip.docekal@gefos.czNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *