Cleerio

CleerioZprávy o firměProfilKontakt

TopGis kupuje obecní a městské zákazníky Bio-Nexusu (Cleerio)

Společnost TopGis, která se specializuje na mobilní a letecké mapování a webové mapové služby, se dohodla se společností Bio-Nexus na převodu zákaznického kmene aplikace Cleerio, jejímž vývojářem je právě Bio-Nexus (firma se původně jmenovala Cleerio). TopGis získává touto akvizicí rozsáhlé portfolio klientů z řad obcí a měst a zároveň se firmě díky této dohodě otvírá cesta […]

Posted in Bio-Nexus, TOPGIS | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TopGis kupuje obecní a městské zákazníky Bio-Nexusu (Cleerio)

Izraelský Bio-Nexus kupuje českou firmu Cleerio (Geosense)

Dvě společnosti ze svého portfolia se rozhodl spojit venture kapitálový fond Springtide Ventures, který patří do skupiny KKCG. Izraelská společnost Bio-Nexus na základě tohoto rozhodnutí zakoupí českou technologickou firmu Cleerio. Obě společnosti se budou vzájemně doplňovat, zejména v oblasti produktů a prodeje.

Posted in KRÁTCE | Tagged , , , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Izraelský Bio-Nexus kupuje českou firmu Cleerio (Geosense)

Přehled: Software pro podporu správy majetku a facility management

Facility management software se používá jako informační podpora při komplexních řešeních správy budov a majetku. Přinášíme představení čtyř firem, které řešení pro FM poskytují.

Posted in FACILITY MANAGEMENT | Tagged , , , , , , , , , , , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehled: Software pro podporu správy majetku a facility management

Jáchym Čepický na novém působišti

Jáchym Čepický, dlouholetý vývojář PyWPS a webových mapových serverů, změnil po letech své pracovní působiště.

Posted in LIDÉ | Tagged , , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jáchym Čepický na novém působišti

Geosense jede do Silicon Valley

Společnost Geosense se zúčastnila projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 pořádaného českou investiční agenturou CzechInvest. Podařilo jí prosadit se v konkurenci dalších českých IT firem a získat grant, díky kterému představitelé společnosti odcestují v lednu 2013 na půl roku do amerického Silicon Valley, kde vedle firem jako Apple, Facebook či Google sídlí také celá řada start-upů.

Posted in INSPIRACE | Tagged , , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Geosense jede do Silicon Valley

Vznikli jsme v roce 2009 pod názvem Geosense. Vyvíjíme mapovou aplikaci, která usnadňuje evidenci a správu majetku. Díky akcelerátoru Rocket Space od CzechInvestu jsme se zúčastnili stáže v Silicon Valley, odkud čerpáme inspiraci dodnes.

Náš následující rozvoj zaujal investiční fond Springtide Ventures skupiny KKCG, se kterým byl zahájen investiční plán pro urychlení našeho vstupu na zahraniční trhy. Díky portfoliu firem kapitálového fondu Springtide Ventures se otevřela možnost nové spolupráce se zahraniční společností Bio-Nexus.

Tato spolupráce otevřela přístup na nové trhy a umožnila nabídnout klientům komplexní řešení. Pro usnadnění nabídky a komunikace jsme se rozhodli pro sjednocení obou firem a používání jednotného názvu Bio-Nexus. Mezi naše hlavní produkty patří Mapová aplikace CLEERIO, která je jak v Čechách, tak i na Slovensku, propojena s kompletní databází katastrálních dat. Mapovou aplikaci CLEERIO využívají klienti z oblasti municipalit, těžebního průmyslu, správy pozemků a majetku, zemědělství nebo facility managementu.

Bio-Nexus, s.r.o.
Sokolovská 352/215
190 00 Praha 9

E-mail: info-cz@bio-nexus.com
Telefon: +420 720 993 565

IČO: 290 02 567
DIČ: CZ290 02 567
Společnost je plátcem DPH.
Zapsaná v evidenci Městského soudu v Praze, spis. značka 159147 C.

Vyžádejte si další informace

Vyplněním a odesláním formuláře lépe pochopíme vaše potřeby. Jeho vyplnění a odeslání je zdarma a k ničemu se nezavazujete. Ozveme se vám co nejdříve.