O NÁS

Vydavatelství Springwinter, s. r. o., vydává tištěné časopisy určené profesionálům z oblastí počítačového navrhování, strojírenství, geoinformatiky, geodézie, kartografie, katastru nemovitostí a pozemkových úprav.

Tituly Zeměměřič (vychází od r. 1994) a GeoBusiness (vychází od r. 2002) od srpna roku 2010 doplňuje strojírensky zaměřený časopis CAXMIX a web www.caxmix.cz, jejichž cílovou skupinou jsou zástupci společností, jež ve své činnosti využívají profesní software (CAD/CAM/PLM atd.), stejně jako uživatelé profesionálních aplikací.

NAŠE KRÉDO

Naším hlavním cílem je přinášet aktuální a věrohodné zpravodajství z dotčených oblastí, zejména pak exkluzivní obsah v bezkonkurenční formě.

Při zpracování informací pro naše média si zakládáme na jejich nestrannosti a nezaujatosti. Uvádíme skutečná jména i působiště autorů a všechny články podrobujeme redakčnímu dohledu.

Veškerý publikovaný obsah je vydáván v souladu s interním etickým kodexem, který mj. zabraňuje publikování neoznačených materiálů inzertní a propagační povahy.

Jsme přesvědčeni, že pouze s tímto přístupem můžeme doopravdy zaujmout, získat a informovat čtenáře, z nichž mnozí jsou již unaveni neutěšeným stavem oborové „B2B“ publicistiky, kde je více či méně skrytá reklama mnohdy nepsaným standardem na úkor čtivosti a reálné čtenosti, navzdory deklarovaným počtům výtisků.