Práce na plný úvazek

Konzultant GIS

arkance-systems-cz-logo-x400
Acronis Cyber Protect Home Office

Web Arkance Systems CZ s.r.o.

Arkance Systems CZ s. r. o. je největším dodavatelem CAD a GIS řešení na českém a slovenském trhu.

Dodáváme podnikový GIS pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku. Pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGIS společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy. V našem týmu naleznou uplatnění absolventi i zkušení GIS specialisté.

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Konzultant GIS.

Popis pozice:

Konzultant GIS se podílí na realizaci zákaznických GIS projektů ve všech fázích: od počátečních konzultací a spolupráci na nabídce, přes návrh řešení, vlastní realizaci a předání díla.

Požadavky na pozici:

– praktické zkušenosti s některými GIS či CAD technologiemi,

– relační databáze (Např MS SQL, Postgre, Oracle) – dotazy SQL a základní správa databáze,

– schopnost SW nejenom používat, ale rovněž instalovat, konfigurovat

– AJ – komunikace s kolegy v nadnárodní skupině

– ŘP B – aktivně

Výhodou:

– zkušenosti s hromadným zpracováním geografických a/nebo GIS dat,

– zkušenosti s řízením projektů, přímou komunikací se zákazníkem,

– zkušenosti s QGIS, OSS mapovými servery, produkty Autodesk (AutoCAD, AutoCAD Map 3D, Revit), Safe software FME,

– zkušenosti se skriptováním/programováním (Python, JS, .NET aj.)

Osobnostní předpoklady:

– odpovědnost a orientace na výsledek,

– pro-zákaznický přístup,

– dobré komunikační a organizační schopnosti,

– samostatnost

Místo výkonu práce:

Praha, Brno, České Budějovice

Nabízíme:

– perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se nadnárodní společnosti

– moderní pracovní prostředí,

– pružná pracovní doba, homeoffice,

– motivující finanční ohodnocení,

– systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Arkance Systems CZ s.r.o.

Eva Fišerová
F. A. Gerstnera 52
37001  České Budějovice
Česká republika

Chcete-li požádat o tuto práci napište podrobnosti na eva.fiserova@arkance-systems.com