Na smlouvu

Vývojář PHP

  • Na smlouvu
  • Kdekoli

Chcete, aby život ve městech byl příjemnější? Chcete se spolupodílet na chytrých řešeních, která propojují lidi, instituce, data a technologie s využitím geoinformačních systémů, prostředí pro sdílení dat a informací mezi občanem a obcí, městem, krajem nebo jinou organizací?

Přijďte pracovat do naší firmy na vývoji aplikací a úloh, které umožňují pořizování, vizualizaci, analýzu a vyhodnocení prostorových i popisných dat a následně slouží pro efektivní rozhodování.

Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici Vývojář PHP.

Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV.

Pozice je vhodná pro absolventy, kterým nechybí nadšení a mají zkušenosti se zajímavým projektem (i školním), i pro zkušenější vývojáře. Těšíme se na spolupráci!
Co budete dělat?

Vyvíjet uživatelské webové aplikace s důrazem na moderní, intuitivní a přívětivé uživatelské rozhraní.
Budete mít možnost zapojit se do údržby a vývoje celofiremních technologií.
Přispívat do veřejných open source technologií, které používáme.

Očekáváme

praktickou zkušenost s vývojem webových aplikací
inovativní myšlení a otevřený přístup k novým technologiím
týmového hráče a alespoň povědomí o agilním způsobu vývoje
znalost Symfony, Doctrine, Composer, PHP 7, Git, PostgreSQL
alespoň základní orientaci v prostředí Linuxu (CentOS)
schopnost orientace v již existujícím kódu
Nemusíš znát všechno, rádi tě zaučíme!

Uvítáme

orientaci na poli webových služeb (REST, SOAP)
znalost API Platform frameworku
zkušenosti s Gitlab a Azure DevOps
zkušenosti s protokoly OAuth2, SAML2, OpenID
základní znalost Ansible a skriptování v Bashi

Nabízíme

Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
Velký prostor pro seberealizaci.
Přátelskou firemní kulturu a uvolněné pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
5 týdnů dovolené.
Sickdays, firemní akce, občerstvení na pracovišti.
Linux friendly prostředí.

Místo pracoviště

Příjemné kanceláře přímo v centru města Hradce Králové nebo v Ostravě-Porubě. Pokud jsi ale i odjinud, ozvi se nám, určitě něco vymyslíme.

Termín nástupu

ihned nebo dohodou

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte tmapy.cz..