T-Mapy

Rozšiřujeme svůj tým pro nové významné projekty a hledáme spolupracovníky na pozici Vývojář JavaScript/HTML5.

Pokud chcete budovat svou kariéru, zlepšit svoje odborné znalosti a významně se podílet na zajímavých a náročných projektech, zašlete nám vaše CV.

Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce

  • Vývoj interaktivních webových aplikací s důrazem na moderní, intuitivní a přívětivé grafické rozhraní (single-page apps, mobile-friendly, responsive web design).
  • Práce s API pro tvorbu webových mapových aplikací s využitím technologií firmy Esri i open-source.

Očekáváme

  • Samostatného vývojáře se zkušenosti s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.
  • Dobrou znalost JavaScriptu, HTML5, CSS.
  • Schopnost rychle se naučit pracovat s novými technologiemi.
  • Výhodou je přehled v oblasti moderního JavaScript vývoje, smysl pro grafiku a design, znalost GIS a mapových API.

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu nebo práci na ŽL.
  • Tvůrčí práci s moderními technologiemi.
  • Velký prostor pro seberealizaci.
  • Přátelskou firemní kulturu, uvolněné pracovní prostředí a práci v pracovním týmu do 5 vývojářů.
  • Flexibilní pracovní dobu s občasnou možností práce z domu.
  • Adekvátní finanční ohodnocení, bonusy.
  • Vzdělávací kurzy, školení, podporu jazykového vzdělání.
  • Notebook, mobilní telefon, možnost půjčení firemního auta.
  • 5 týdnů dovolené.

Místo pracoviště

  • Hradec Králové

Termín nástupu

  • ihned

To apply for this job email your details to zamestnani@tmapy.cz