• Práce na plný úvazek
  • Praha

Atelier T-plan, s.r.o.

Náplň práce

  • Poskytování technické podpory projektantům a specialistům v rámci jednotlivých projektů
  • Zpracování, analýza a správa prostorových dat v prostředí GIS
  • Tvorba vlastních analytických a automatizovaných nástrojů v prostředí ArcGIS
  • Tvorba mapových výstupů a tisk velkoformátových výkresů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Znalost práce s programy
    • ArcGIS for Desktop včetně geoprocessingových nástrojů
    • MS Office včetně MS Access
  • Analytické a inovativní myšlení
  • Flexibilitu a pracovní nasazení (nárazově nad rámec běžné pracovní doby)
  • Zájem o vlastní profesní rozvoj
  • Samostatnost

Výhodou je znalost

  • dalších open source platforem (OpenOffice, QGIS, PostGIS)
  • datových modelů běžně používaných ve veřejné správě
  • základů DTP
  • formátů CAD

Nabízíme

  • zajímavou práci v otevřeném kolektivu
  • podporu osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Adresa pro zasílání profesních CV

Marek Hauner
Atelier T-plan, s.r.o., Na Šachtě 479/9, 170 00 Praha 7 – Holešovice
tel.: +420 220 873 088

Nástup 19. března – 1. dubna 2018

Chcete-li požádat o tuto práci, napište o sobě na hauner@t-plan.cz