• Práce na plný úvazek
  • Praha

CAD Studio

CAD Studio a.s. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu – od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí AutoCont Holding a.s

Architekt řešení pro správu dokumentace

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Architekt řešení pro správu dokumentace

Hlavní popis pozice

zodpovědnost za návrh a implementaci systému správy dat u zákazníků CAD Studia

Pracovní náplň

  • Tvorba návrhu řešení pro správu dokumentace, správy procesů ve firmě, případně životního cyklu výrobku a jeho následná realizace
  • Analýza správy procesů ve firmě, případně životního cyklu výrobku (PLM)
  • Konzultace a školení procesů pro správu dokumentace
  • • Zaškolení uživatelů

Požadavky na pozici

  • SŠ / VŠ technického směru,
  • Zkušenost s procesy ve firmě
  • Základní znalost MS Office ( Excel, Word, MS Outlook )¨

výhodou:

  • Znalost CAD technologií
  • Znalost produktů a řešení pro správu dokumentace (Autodesk Vault, TeamCenter, SmartTeam, Windchill a jiných
  • základní znalost angličtiny

Osobnostní předpoklady

  • Rozvoj znalostí a dovedností
  • Komunikativnost
  • Aktivní přístup, kreativita

Místo výkonu práce

Praha

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy,
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba,
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Chcete-li požádat o tuto práci, napište o sobě na eva.fiserova@cadstudio.cz