Firma HSI se stěhuje. Od 1. června ji najdete na nové adrese

Společnost HSI oznámila, že u ní dojde ke změně adresy kancelářských prostor a sídla společnosti.

Rádi bychom vás nformovali, že s účinností od 1. června 2013 dojde u HSI, spol. s r.o. ke změně adresy kancelářských prostor a sídla společnosti.

Z původní adresy:
Vítkova 8
186 00 Praha 8
Česká republika

na aktuální adresu:
Olšanská 2643/1a
130 80 Praha 3
Česká republika

Tato adresa je novou fakturační i korespondenční adresou. Ostatní kontaktní údaje, jako e-mailové adresy a telefonní čísla, zůstávají beze změny.
V souvislosti se stěhováním dojde od 30. 5., 12:00 do 3. 6., 8:00 k odpojení pevných telefonních linek a e-mailové komunikace vč. hotline.
V případě nutné komunikace je třeba využít mobilních linek.

Společnost HSI byla založena 21. února 1992 a od té doby se vypracovala mezi firmy poskytující komplexní IT řešení s grafickou podporou orientovaná převážně do oblastí provozně-technických informačních systémů (PTIS), informačních systémů pro správu majetku (ISSM), geografických informačních systémů (GIS), informační podpory činností facility managementu (CAFM), tvorby, zpracování, správy, atributové a topologické kontroly graficky orientovaných dat, průmyslových řešení v oborech geodézie, geologie, důlního měřictví či pozemkových úprav. HSI se orientuje na řešení pro inženýrské sítě, telekomunikace, průmyslové zóny, administrativní centra, dopravu, státní správu a samosprávu, vysoké školy či zpracovatelský průmysl.